710

Проведіть вечір з користю і в хорошій компанії:
– за надихаючими розповідями Олени Павлової
– за теплими чесними розмовами в колі успішних жінок
– дегустуючи якісне вино
– куштуючи авторські страви відомого львівського шефа Руслана Сорочинського
– за авторськими читаннями душевних рукописів
– розповідаючи про себе
– надихаючись іншими.

Олена Павлова: “Моя бабушка всегда говорила: «Терпи, бо ти жінка!». Как долго я с этим не соглашалась! Но потом, какой-то момент я себя переломала, а через пару лет поняла, что долго наступать себе на горло не получится. Так ты себя теряешь. Когда ты учишься быть свободной, ты можешь достигать невероятных вещей, когда тебе не надо наступать на себя, когда ты можешь договариваться.»”

Про Олену Павлову: громадський діяч, засновниця проекту «Український Дід Мороз» та благодійного фонду «Помічники Діда Мороза». Багатодітна мати. Політтехнолог та політолог. За фахом — викладач історії та права. За покликанням — позитивіст.

Реєстрація: https://goo.gl/IjL8vI

Дата: 07 жовтня 2015
Час: 19:00-21:00
Вартість: 200 грн

Організатор: Авторська школа Олени Павлової. Жіноча політика та розвиток
Модератор: Олена Павлова
Теплий медіа-партнер: журнал “Амбітна пані”
Місце: ресторан Churchill-inn, вул. 8-Березня 1-А

Маєте запитання? Телефонуйте: 093 918 70 46 Оксана Мельник
Це буде справді теплий та надихаючий вечір!
Реєструйтесь і приходьте (кількість учаниць обмежена)!

Олена Павлова: «Коли мене запитують — навіщо жінкам політика, я намагаюсь пояснити: — Жіноча політика — це ширше та глибше, ніж просто квотування та прагнення влади. Це зміни на краще стандартів та соціальних аспектів життя в країні найбільш вразливих верств населення. Це безпечні простори для дітей, зменшення насильства по відношенню до них. Це знижена дитяча смертність, це супровід психологічний та матеріальний для неповнолітніх мам та матерів, які не знають кому, де, за які кошти народжувати дітей. Жіноча політика — це захищена старість, це рання діагностика ракових пухлин, від яких сьогодні помираєю кожна 10 українка, це багато чого іншого, життєво необхідного. Жінки не прагнуть влади заради влади, вони прагнуть доступу до ресурсів та права голосу заради змін.»