Для чого зробили проект Life Balance?

Людина щаслива, коли живе в гармонії з собою і світом навколо, реалізуючи свій потенціал, тримаючи баланс духовного і матеріального на шляху реалізації життєвих програм.
Зміни в зовнішньому середовищі відбуваються тільки тоді, коли відбуваються зміни всередині. Всі ми хочемо жити в більш досконалому суспільстві, більш гармонійному просторі. Але що кожен з нас вже сьогодні готовий зробити для цього? У кожного є вибір. Найкращий спосіб – змінювати себе, працювати над собою, досягаючи гармонії в собі, тим самим змінюючи і гармонізуючи простір навколо.

Що отримає учасник програми?

Програма допоможе пізнати себе і реалізувати свій потенціал. Дасть інструменти, які роблять рух по життю більш усвідомленим, гармонійним і ефективним, наповненим сенсом.

В чому інновація ідеї?

У змінах на краще – в собі, родині, оточенні, місті, країні …Можна скаржитися, шукати причину в інших.. Але починати треба з себе. Досягаючи гармонії в собі, світ навколо стає краще. Поміняти ситуацію можна тільки зсередини-змінивши себе, досягнувши балансу у власному житті.

Ваш досвід та досягнення?

Життя – найкращий вчитель. Мої досягнення – це пройдений шлях, безцінний досвід, що веде до Усвідомленості і Любові.

Чому жінка/чоловік мають 2 вікенди провести з вами?

Якщо є потреба в змінах, почни з себе, і твоя реальність гарантовано змінитися.

Розкажіть про себе (в контексті життєвого прикладу: як ваші навики і знання, які розповідатимете в вікендах, допомагають вам бути щасливими у житті)

Я практикую і навчаю йоги інших. У цьому моє щастя. Бути собою, робити те, в чому є сенс для мене і користь для інших, слухати своє серце, чути Бога в собі і слідувати призначеному шляху з Любов’ю, Радістю і Подякою.

_____________________________________________________________________________________
Стартап-проект Pirogovo. Ретритний центр, авторська програма Life Balance. Ретритні вікенді
Унікальна авторська програма, що об’єднує в собі два напрямки, методу досягнення життєвих цілей – йога і коучинг. Вдале поєднання, баланс, духовного і матеріального на шляху реалізації життєвих програм. Кваліфікована допомога фахівців з йоги і коученгу допомагає розібратися в собі, в своїх цінностях, бажаннях, пріоритети. Дає інструменти, які роблять рух по життю більш усвідомленим і ефективним, наповненим сенсом і щастям. Успішна реалізація поставлених завдань, накопичення і підтримання ресурсного стану.
Автори програми на своєму особистому досвіді розкажуть і покажуть, як мрії втілювати в реальність.
Телефони для реєстрації: 067 430 4893 (Інна), 063 259 8069 (Наталя)

 

Фото надані Наталею Гандера.