07 квітня / 2017 Жіночий бізнес форум Новація
Вінниця, Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна філармонія
Придбати квитки: http://novation.club/wforum | +38 098 772 12 49

Що відрізняє бізнес-жінку від звичайної жінки?

Апріорі українську жінку не можна назвати «звичайною»… Українки – особливі! У першу чергу завдяки аналітичному складу розуму, доброті, бажанню зробити максимум для своєї родини. Але відмінність у тому, що бізнес-леді змогла досягти цього через власну справу, знайшла ту нішу, у якій може зробити більше, творити, і реалізувати себе.

Звички ділової жінки

Не скажу за всіх, але для мене – це раннє пробудження, пробудження із сонцем. Адже іноді ми так довго знаходимось в якомусь стані, що стає важко вийти з нього. Важко вийти з зими, піднятися рано з ліжка, виключити інернет, зробити те, що давно хотілося… А спробуйте прокинутись і побачити щось нове навкруги-це неймовірне відчуття!

 

Як правильно поєднувати жіночність, материнство, статус дружини і роботу?

Тут не може бути універсальної відповіді. Кожна жінка шукає для себе власний формат. Можу сказати лише, що все можливо! У мене три чудові доньки, якими пишаюся. Часу для спілкування з ними та чоловіком не так багато, але завжди намагаємось вигадати щось незвичайне, подарувати одне одному враження. Цей час – лише для близьких. І, напевно, єдина порада, яку можна тут дати – ніколи не жертвувати спілкуванням з рідними на користь справ, якими б важливими вони не були. Побачити, підтримати, подарувати посмішку близьким – це те джерело сили, без якого жінка-квітка всередині нас зів’яне, згасне…

 

Які цінності сповідує успішна жінка?

Родинні. Жінка, котра має підтримку власної сім’ї, завжди сильна. А, відтак, здатна підкорювати вершини!

Чи існує в жіночих колах конкуренція?

Заперечувати цей факт було б наївно. Звісно, конкуренція існує. Однак особисто для мене значно важливішою є кооперація та партнерство! Задля ефективної співпраці успішних українок було створено громадську організацію «Ділові українські жінки», котру я очолюю. Діяльність її учасниць – кращий приклад того, що саме об’єднання зусиль, а не конкуренція є ключем до зростання і справжнього успіху! Це зовсім інший рівень сприйняття, що дозволяє по-новому підходити до вирішення будь-яких завдань. Однак життя доводить, що часто для того щоб поглянути на ситуацію саме через призму співпраці, людина має пройти певний шлях. Це розуміння має визріти всередині.

Як рости в бізнесі?

Постійно працювати над собою. Щодня робити крок чи хоча б півкроку до кращої себе та для реалізації задуманого, свого проекту. Усі зміни, котрі переживаємо ми самі, відбиваються і на манері ведення бізнесу. Слідкувати за тенденціями, звісно, теж важливо. Однак значно краще – творити власні, що я вважаю з успіхом роблю у  Ювелірному Домі ZARINA…

 

Чи варто залучати до жіночого бізнесу чоловіків?

Чому б ні? Варто залучати всіх, хто має інтерес і єдині з Вами цінності! Практика показує, що чоловічий підхід до вирішення завдань кардинально відрізняється від жіночого формату. І він доречний та ефективний. Інша справа, що не кожен чоловік зможе працювати під керівництвом жінки. Лише дійсно мудрий.

 

Декілька слів про ваш тайм-менеджмент

Мій день розпланований погодинно і практично на місяць наперед. Більше того – кілька днів на тиждень стабільно проводжу у різних містах: чи то у Києві, чи то Черкасах, чи то у маленькому,  але такому потужному як для мене Місці Сили-Чигирині. Працюю над різними проектами – в основному громадського сектору. У такому темпі головне – не забувати про відпочинок, про час для родини, для себе.

За кожною успішною людиною стоїть наставник. Можете розповісти про свого?

Справжнім наставником для мене була і лишається моя мама. Активна, завжди діяльна, невиправний оптиміст! Досі навчаюсь у неї життєвої мудрості, нестандартному підходу до вирішення проблем.

 

Якби вас запросили стати ментором, на яких умовах ви готові допомагати порадами та робити корекції?

Я завжди відкрита до щирих людей, котрі прагнуть рости і зростати. Завжди готова порадити своїм друзям, знайомим, подругам, однак лише якщо вони самі про це просять. На певному етапі кожна успішна жінка і сама потребує такого «погляду збоку». У цьому плані чудовою знахідкою став формат «Коло жіночого лідерства», у межах якого об’єдналися представниці потужних жіночих громадських організацій України. Саме цей проект стане можливістю для кожної учасниці “Кола” отримати фахову пораду, сформувати цілісне бачення на основі експертної думки дійсно успішних українок, а також можливість і самій виступити ментором.   Тож менторством я фактично вже займаюся ).

Фото надані Н. Нетовкіною