-NUMO, зустріньте нас, будь-ласка. Робимо соціально-іміджевий проект про жінок. Хочемо завершити день смачною повільною вечерею у вас.
  -Приходьте, забронювали для вас столик.

Вечеря в цьому ресторані завжди сповнена вражень і справжності. В деталях вони продумують шлях гостя: ось я зайшла; мене зустріли з максимальною любовю, наче найріднішу людину; провели за найзатишніший столик і годували, як наче окрім мене більше нікого не було. І так з кожним гостем.

NUMO характерний лише їм сервіс. Знаєте, є люди, яких можна впізнати за ходою чи почерком. От в NUMO такий сервіс: обережний і уважний до кожного. По завершенню знімального дня ми прийшли сюди святкувати. Солодкий банош з карпатською солонинию, равілі з буряка, лісові гриби з ягодами і трюфельною перловкою, фірмові наливки і надніжне тірамісу. Цей вечір дивував, закохував, закривав нам очі і вчив відчувати кінчиком язика.
NUMO, дякуємо вам!


NUMO – сімейний ресторан сучасної української кухні в серці Вишеньки. Соціально-відповідальний ресторан.

Важливо:
-щодня в робочі з 12:00 по 16:00 ту годують неймовірними ланчами;
-при замовленні страв з риби в подарунок бокал білого вина, а до мяса – бокал червоного вина;
-щовівторка та щочетверга в NUMO проводять вечори під платівки! Це неймовірно романтично – запросіть кохану людину на побачення, а вони все зроблять, щоб воно було вдалим!
-вихідні з NUMO – це завжди концерти від наших артистів та музичні перфоманси;
-щонеділі – перегляди разом затишного кіно;
-тут задовольнять усі ваші бажання і підуть на зустріч в багатьох організаційних питаннях, якщо хочете святкувати і відпочивати компанією;
-тут є дитяча куранта та дитяче меню, щоб діти могли яскраво повеселитись. Також за домовленістю є послуга бебісітера!

В NUMO роблять щасливими і ситими.
Вул. Келецька, 63
Дитяча кімната і меню
Бронювання столиків за телефоном
0962028800

Фотограф Ірина Шевченко