Якось в Churchill-inn завітали в гості хлопці гурту O.TORVALD. Вони приїздили в Вінницю з презентацією нового альбому “Ти Є”. По приїзду ми встигли розмістити їх в номерах готелю Churchill-inn, замовити сніданок та поспілкуватись з фронтменом гурту Євгенієм Галичем.

Чому ви обрали саме музику?

Я не обирав. Якось так сталося, що я як народився, почав дуже схилятись до того, щоб співати. Я з дитинства ріс як музична дитина. Музика не обирається, це як повітря: ти ним дихаєш. Хоча, насправді, я закінчив військовий ВУЗ і багато чого вмію робити іншого. Але в музиці я комфортно себе відчуваю.

 

Про що ви співаєте?

Я співаю про те що бачу, про те, що відбувається навколо мене, про кохання, про відносини між чоловіком та жінкою, про людей, про ситуацію в країна, про безліч всього.

Що потрібно цінувати в житті?

Людей! Людей потрібно цінувати, друзів, коханих, тих, з ким працюєш. Це важливо, що ти їх цінуєш і приділяєш їм достатньо уваги.

Які цінності ви культивуєте?

Чесність, відвертість, працездатність, любов до людей. Кохання: ми навчаємо людей любити один одного.

Амбіції – це добре чи погано?

Це дуже добре!

Ви амбіційна людина?

Дуже сильно! Амбіційні люди досягають успіху. Якщо у людини немає амбіцій, це якось дивно.

А жінка повинна бути амбітною?

Безумовно! Жінки мають бути найамбіційнішими. Жінки, якщо вони амбіційні, можуть досягнути багато всього: і в сімї, і в карєрі, і в коханні, і в сексі, і в будь чому.

 

Про що ви мрієте?

Про мир. З роками, з часом твої мрії стають більш прагматичними. Насправді, якщо я раніше мріяв про якісь вищі речі, то тепер ти хочеш просто миру, здоровя своїм близьким, здоровя навколишнім людям, щастя собі самому і своїй родині. Це єдині зараз мрії.

Улюблена цитата

Мені подобається цитата Міка Джагера про сто-доларову купюру: “Я не 100 доларів, щоб всім подобатись”. Напевно що, це найближче до мене.

Найпамятніше знайомство

Мені здається, що це Кузьма. Зараз про нього багато думають, і я в тому числі. Ми були друзями, я з ним дуже добре спілкувався і любив його дуже сильно. Коли ти малий і живеш в Полтаві (а ми всі з Полтави хлопці) , до тебе приїзджає якась зірка українського масштабу, тобі здається, що вона не така,як всі.. Андрій був саме таким! І мені здається, що після того я вже почав інших сприймати зовсім по-іншому. Емоції зовсім затерлися, стали трішечки тупіші. От саме знайомство з Кузьмою в 2001 році стало найзнаменнішим.

Як повинні проводити час сучасна молодь, молоді сімї?

Разом. Сімї повинні бути разом, відпочивати разом. У нас так сталося, що багато людей думає, що коли утворюється сімя, батько має заробляти гроші, а мама має бути з дитиною, і всім комфортно в цій ситуації. Я вважаю, що дуже часто дітям не вистачає саме батька, і сімї мають бути разом, разом подорожувати, відпочивати. Важливо цінувати родинні цінності, потрібно постійно їздити до батьків, показувати їм своїх онуків, часто їм телефонувати, казати їм про те, що ти їх любиш, що дякуєш їм за те, що вони для тебе зробили. Родинні цінності – то дуже-дуже важливо!

Спілкувалась: Марина Прісняк
Фотографувала: Таня Петрова
Ресторан Churchill-inn, м.Вінниця, вул. 8-Березня, 1А,  churchill-inn.com