Дуже колоритна і високо-інтелектуальна одеситка Олена Павлова сьогодні приїздила в Вінницю, аби в рамках школи вінницької Олени Павлової “Жіноча політика та розвиток” провести майстер-клас “Мої вибори. П’ять задач з чотирма невідомими”

Олена Павлова – то жінка, без якої не відбулося б багато гарних проектів в Одесі: одеський кінофестиваль, фестиваль “Золотые сливки Одессы”, багато молодіжних фестивалів, зокрема СМАРТ-форум, на якому МБФ”Без кордонів” був одним із партнерів, колись – віце-мер міста Одеси, сьогодні – радник міського голови, директор Всесвітнього Клубу Одеситів. В цей день ми говорили про те, як жінкам стати конкурентно-здатними на основі аналізу виборів, які відбувались нещодавно, і в яких кожна з нас так чи інакше приймала участь.

Насичено, мудро, в деяких моментах абсолютно несподівано Олена Павлова розставляла вектори бесіди. Вона вважає, що не існує жіночої чи чоловічої політики, але жінка має набагато більше інструментів, які може використовувати. Саме тому, знаючи правила чоловічої політики (як то прийнято вважати) і враховуючи специфіку жіночого погляду на життя, саме жінка в політиці отримує більше можливостей.

Власне, отримані п”ять задач:
– прийняття рішення
– формування команди
– політика і сім”я
– побудова команди
– взаємодія

Кожна з них має вагомі перемінні, які так чи інакше впливають на наш вибір. Та от що помітила пані Олена: в чоловічій аудиторії не обговорюється визначення сім”ї, при тому, що надійним тилом завжди виступає жінка. В жіночій політиці сім”я ж відіграє дуже важливу роль. І на то слід зважати. У жінки все вийде лише при умові, коли вона чітко розуміє, як себе буде вести її сім”я в період виборів та після.

Тому, в деяких моментах дуже важливо не говорити, а розмовляти. І вміти добиватись того, чого хочете, самостійно, бо прийдеться хотіти того, що дадуть.

Текст: Марина Прісняк
Фотограф: Таня Петрова, New Look Petrova
Місце проведення: велика конференц-зала готелю “Франція”