Олена Волощук, засновниця танцювальної школи New Stream, дипломований лікар психіатр і психотерапевт, розповідає про танці, дітей і жіноче щастя 

Що особливого в твоїй діяльності?

Танці роблять людей щасливими. Ми даємо можливість жити цікавим, насиченим та сповненим емоцій життям.

Ми вчимо працювати над собою, здобувати перемоги. Наші учні знають ціну цим перемогам, бо справжні здобутки мають цінність. Змагання, виступи, конкурси виховують силу характеру. А сцена формує сильну особистість, тому що демонструє, як боротись зі страхами.

В танцях трохи легше, ніж в спорті. І це більш цікаво: ми виховуємо естетику і уміння чути музику. Важливим аспектом є постійна зайнятість і режим, які так потрібні для дитячого розвитку.

В танцях стереотипи і комплекси долаються легко. У дітей їх взагалі немає, а тому ми працюємо над формуванням правильної самооцінки, що особливо дуже важливо у дівчаток. Для дорослих же танці – це спосіб перемагати свої комплекси.

Як почала займатись з танцями

У нас в шклолі був дуже сильний колектив народного танцю. Тому я танцюю ще з дитинства. То було дуже важко. В той момент я не хотіла займатись танціями взагалі. Мене батьки не заставляи, але постійно вмовляли. Та коли  виросла, я мамі сказала велике “Дякую” за те, шо їй хватило сил і терпіння не дати мені кинути зайняття. Зараз я розумію цінність цьому всьому. Тому тепер, коли працюю з батьками, теж їм розповідаю, що варто перечекати і переходити період, коли дитина не хоче займатись. Уже з першими результатами діти починають розуміти, для чого танцюють і яке задоволення їм приносять виступи і змагання.

Особливості школи

  • У нас сильні викладачі: з хореографічною освітою або великим досвідом і здобутки за плечима. Усі без винятку викладачі їздять на змагання, навчання, танцювальні фестивалі. То моя, як керівника, принципова позиція – постійний розвиток, в першу чергу, викладачів.
  • Індивідуальний підхід до усіх груп і кожної дитини зокрема.
  • Приймаємо участь у змаганнях з великою конкуренцією. Ми навіть маємо височезну шафу під стелю з усіма вибороними кубками. Їх ду-у-уже багато. Це найкращий доказ нашої професійної діяльності, наша цінність і гордість.
  • У нас маленькі дітки з чортирьох рочків займаються по годині двічі на тиждень. Старші – тричі/тиждень.

Розподіл між роботою/собою

50/50

 

Яка вона, жінка, коли його?

Жінка має бути за чоловіком. Помітила, що жінки, які дуже самостійні, є дуже нещасними. Я з такими жінками працюю в своїй психотерапії. Усі бажають затишку і бути коханими. Практикуючи, я помітила, що жінка живе в комфорті і щаслива найчастіше тоді, коли вона знаходиться саме за чоловіком, а не поруч з ним.

Треба вірити в свого чоловіка і давати йому можливість проявляти себе як чоловіка. Ми з чоловіком дуже підтримуємо один одного. А ще він дуже хороший батько.

097 536 6375

Фото надані Оленою Волощук