Початок професії: багато років я займала посаду у фінансовій сфері. А потім враз все змінила, тому що давно вирішила йти за покликанням душі.

Досвід: у мене більше п’яти дипломів від різних шкіл і майстрів та понад три роки постійної практики.Крім того маю досвід роботи з нашими украінськими знаменитостямі,з зарубіжними фотографами та виданнями . Моі роботи були опубліковани у відомому журналі Лос Анджелеса,США. Також співпрацювала з коллегами у Німеччини та Нідерландах.

Безпека і якість: тільки якісна косметика і фіксуючі засоби, які самі по собі гарантують якість та стійкість макіяжу. Для безпеки – стерильність і обробка інструментів після кожного клієнта, рук та обличчя клієнток,емності з дозатором,одноразові інструменти. Я завжди роблю демакіяж ,а тільки потім приступаю до роботи. Так я впевнена у результаті.

Бренди: Mac,Urban Decay,BECCA,Anastasia Beverly Hills ,inglot,nyx, the balm, Smashbox, Kiko,Gosh,ArtDeco, Cinecitta, graftobian,benefit,art visage,bobbi brown , manly pro, make up forever, make up atelier,stila ,Berrisom, OFRA, ColourPop, Tarte, Too faced, Benefit,Huda Beauty,Lime Crime.

Запис: бажано за неділі дві.

Ціна: 500 грн | мінімум 45 хв. Я не люблю експрес-макіяж і «конвеєр» клієнтів,ціную особистих підхід до кожного.

Ексклюзивність: уже десять років я вивчаю психологію. Відповідно, мій інструмент роботи з клієнтами окрім якісноі косметики – це індивідуальний психологічний підхід. Я дуже відчуваю кожну клієнтку . Від того практично одразу маю уяву , якому виду макіяжу віддає перевагу дівчина. При тому всьому, я практикую виведення клієнток із зони комфорту. Я допомагаю їм експериментувати зі своїми образами, щось в собі змінювати. Моє давнішне навчання в художній школи та захоплення образотворчим мистецтвом також надзвичайно допомагає мені в роботі.

Підготовка: В залежності від типу шкіри я буду наносити різні засоби: гелеподібні бази ,сироватки,емульсіі або бази на силіконовій основі,праймер. Також, на студії ми не миємо волосся. Отже, до нас слід приходити з чистим волоссям і шкірою.

Порада: буває таке, що не завжди дівчата одразу сприймають результат та не можут звикнути до перевтілення . Я зазвичай в таких ситуаціях переходжу до зачіски, даючи можливість звикнути до макіяжу. За побажанням клієнтки я можу внести коррективи: роблю трансформацію, затемнюю чи висвітлюю макіяж.

Цікаве: маю шоу-рум жіночого одягу. Навчаюсь психології. Організовую фотосесії “під ключ”, допомагаючи створити повний образ і навіть підбираючи одяг для зйомки.


Театральна 20, оф.410, 0679947854
За попереднім записом.

Фото надані Оленою Бондарчук