Smart Dental

«Гармонія нашого обличчя багато в чому залежить від правильного положення зубів. І, на щастя, сьогодні можна «домовитися» і з природою»,- розповідає Ольга Козик , лікар ортодонт, керівник клініки SmartDental.
Smart Dental – це функціональна і естетична стоматологія, які виходять за межі ротової порожнини. В нас фактично немає клієнтів, які приходять лікувати тільки один зуб. Тут можливий весь спектр стоматологічних послуг, але в більшості клієнти приходять виправити неправильний прикус та поправити естетику обличчя.

Задача нашої клініки не тільки полікувати зуби, а і запобігти в майбутньому рецидивів. Раніше медицина була побудована на тому, аби люди постійно повертались до лікаря. Після навчання за кордоном, я зрозуміла, що потрібно такий стереотип міняти.

ми максимально за збереження зубів, та використання власних ресурсів свого організму

Я проходила навчання в Англії, Італії, Франції. Ми працюємо за концепцією лондонської школи лицевої ортотропії – це стоматологія не одного зуба, а стоматологія обличчя. Коли ми пролікували зуби і поставили правильну функцію, то в людини можуть зникнути багато захворювань: наприклад, алергія, мігрень, гіпертонія та інші.

Краса у здоров’ї

З Ольгою Козик також поговорили про важливість дихання для правильного прикусу та для здоровя людини вцілому. Ольга розповіла про перший в Україні навчальний заклад «Академія Краса у Здоров’ї», який вчить бути здоровими у сучасному світі як дітей, так і дорослих, та працює використовуючи методики і згідно договору з Lоndon School of Facial Orthotropics та Buteyko Clinic International.
«Створення Академії – це результат 8-річної праці та навчань у європейських світил. У Західній Європі подібних закладів багато. Це установи, які не продають таблетки і медпрепарати, а вчать людину бути здоровою, оскльки це не менш важливо, аніж вміти писати, знати математику або іноземні мови», – ділиться пані Ольга.

Пройшовши півторамісячне навчання в Академії, випускник отримує: красиве та гармонійне обличчя, гарну статуру, позбавляється від хропіння, різного роду алергій, частих ГРЗ, обструктивних бронхітів, ринітів, бронхіальної астми, гіпертонії, мігреней, стресу, панічних атак та багатьох інших хвороб цивілізації.
«В Англії такі школи працюють вже дуже багато років. Для нашої країни це зовсім новий досвід. Це їхня розробка, але я та наші спеціалісти вносимо у цю систему і свої доповнення, які в Лондоні дуже добре сприйняли та запровадили і в свою практику», – розповідає Ольга.

Фото: Віка Щеголькова