… доня

Оля Ткачук, навчається в 7 класі Вінницько Хутірської  НВК.

Що для тебе значить бути обличчям показу? Які емоції відчуваєш?

Бути обличчям показу дуже відповідально. Але я щаслива, що маю таку можливість. Емоції переповнюють, моїй радості немає меж, з нетерпінням чекаю цього найкращого дня.

Якби тобі дали чарівну паличку і сказали обрати 2 бажання: що б ти загадала?

Якби мені дали чарівну паличку, я б побажала так, щоб не було інтернатів , дитячих будинків, будинків для людей похилого віку. І щоб усі люди і тварини мали свої домівки.

Які уроки в школі любиш?

Я гарно навчаюсь. Люблю урок математики, адже математика розвиває логічне мислення. Також у моїх фаворитах – географія, бо люблю подорожувати.  Але найбільше люблю урок  фізкультури.  Бо вважаю, що спорт і правильне харчування – то є сенс мого життя.

Чим займаєшся після школи?

Після школи я займаюсь саморозвитком. Відвідую гуртки:  уроки вокалу, гру на фртепіано. Вивчаю іноземні мови. Та більш за все люблю проводити час зі своєю сім’єю.

Що побажаєш тим, хто буде читати з тобою статтю?

Хочу побажати усім такого довгоочікуваного миру у нашій країні. І щоб люди на вулицях міста ходили усміхнені та мали впевненість у завтрашньому дні.

… мама

Анна Ткачук, я щаслива мама Олі , кохана дружина та все своє життя займається бізнесом

Розкажіть про донечку: яка вона, що любить, про що мріє

Моя Олівочка (так я її називаю) дуже відповідальна дівчинка, серьозна і міркує не на свої роки.

Її мрія бути людиною, яка приносить користь своїй країні. Але найбільша зараз –  це відкрити свій православний реабілітаційний центр для алко- та нарко- залежних.

 

Що на вашу думку є важливим у вихованні дочки

У виховані донечки, вважаю, найкраще –  бути для неї прикладом. Наші дітки як губочки, все вбирають від нас. Тому виховую тільки своїм прикладом і, звісно, любов’ю!

Який приклад ви даєте їй?

У найважчих ситуаціях любити життя, і завжди залишатись Людиною.

 

Чому вирішили прийняти запрошення стати обличчям показу?

Стати обличчям показу вирішили,  тому що є клієнтами дизайнера Юлії Турчик. У сукнях від салону «Міланія»  донечка завжди відчуває себе королевою. Захотіли ще раз побути королевою на балу.

Як проводите разом час?

По-різному:  за обідньою перервою, на прогулянці з собакою, займаємось спортом разом, у вихідні усією сім’єю граємо настільні ігри. А перед сном я ще досі дивлюся зі своїми дітками вечірню казку.

Як підказуєте їй і допомагаєте у прийнятті рішення?

Головне моє правило – це довіряти донечці. Тому всі рішення на рахунок себе вона приймає сама. Я можу тільки щось порадити  з власного досвіду. Та правило вибору завжди залишаю за нею. Бо хочу, щоб вона навчилась брати відповідальність за свої вчинки на себе.

Скільки часу ви проводите з дитиною? І що в цей час найважливіше намагаєтесь навчити її?

Можу сказати з впевненістю:  зі своєю донечкою я проводжу багато часу. І навіть коли я зайнята, я знаходжу час її вислухати, заспокоїти  або навпаки порадіти разом з нею.

Є таке повір’я, що мама -це земний Ангел Хранитель, тому й навчаю Олівочку все що можу: від дрібниць до вже серьозних дорослих питань.


Ольга Ткачук – обличчя показу  fashion kids MILANIALAND 3
Дизайнерський показ Юлії Турчик.
Замовити запрошення: 097 401 8134
Фото надані Анною Ткачук