Кожного другого понеділка місяця в кафе CАNАPE о 9-30 проходять “Сніданки в сукнях”, де жінки діляться досвідом, страхами і перемогами, зв”язками і знаннями, п”ють каву з круасанами і показують свої сукні. Так, 13 березня відбулась закрита презентація першого жіночого сніданку.

Бути жінкою приємно, відповідально і комфортно. Не завжди зручно в сукні, та то є красиво. Саме тому ресторатор Ірина Миронова запропонувала нам ідею сніданків в сукнях, аби підкреслити жіночність, відчути весну, дати змогу собі не поспішати. Організатором події стали дівчата з проекту “Амбітна пані”: як завжди, модерувала Марина Прісняк, надихала Яна Прісняк, фотографувала Таня Петрова.

Спілкувались багато і про різне: дітей, чоловіків, бізнес, роботодавців, англійську мову, йогу та власну психологію. Знайомились та згадували власні найемоційніші періоди. Розповідали про себе, знаходячи себе ж в оповідях інших жінок. Маючи різні долі та різні історії, нас в більшості об”єднують спільні цінності і бажання бути собою.

Наступний сніданок відбудеться 10 квітня о 9-30 в CANAPE.
Атмосфера від “Амбітна пані”, ексклюзивний подарунок, лише 10 жінок, кава з круасаном, натхненна бесіда, фото від Тані Петрової, обов”язкова умова: бути в сукні і зареєструватись.
Спікера і тему повідомимо за тиждень. Вартість: 125 грн
Реєстрація: https://goo.gl/forms/U5oad0nUUTLoX47t2