-Як у тебе зявився Тедді і що від того змінилось в твому житті
-Власний Тедді у мене зявився завдяки Катюші, як, мабуть, і всіх, кого поєднала вечірка ” в гостях у Міх Міха” в період пошуку роботи та осмислення, чого саме хочеш.


-В які моменти ти береш до рук Тедді і для чого то робиш? Що відчуваєш?
-З появою власного мохнастика у мене оселилася спорідена душа вдома, а потім ще одна, і ще… і хочеться ділитись у з усіма, особливо, кого любиш. Перший мішка після Мк у Каті був зроблений для сестри, він особливий. І з нагоди дня народження Тедді, їхав з Києва в останню мить.

-Розкажи про #михмих_вечірка : що сподобалось, а що здивувало?
-#михмих_вечірка- це ніби зустріч незнайомих людей, яких поєднала любов до ведмедиків. Але… це лише на перший погляд. Скільки чудових жінок з надзвичайними історіями життя, роботи, захоплень. Скільки цікавого роблять вони! Ця колискова з натхнення, радості, невичерпної енергії творчості наповнює мене до цих пір. Це найкраще, що сталось зі мною останнім часом- інша паралельна реальність.

-Чим ти займаєшся? Розкажи трохи про себе
-Взагалі я мама двох діток, і це за останні роки займало майже весь мій час. За освітою я інженер будівельник, але люблю шити іграшки, валяти , а віднедавна тедді- початківець.