Наталія Ковальова, власниця салону краси «Сакура» та магазину дитячого італійського одягу IDEXE (ТРЦ Мегамолл), розповіла «Амбітній Пані» про себе, свою сім’ю та любов до справи, якою займається. Наталія поділилася власним рецептом, як втілити в життя заповітну мрію, організувати свій бізнес та досягти процвітання.

Розкажіть про себе, Наталіє!

Перш за все, я кохана дружина та мама двох чудових синочків! А вже потім –  успішна леді, надійна подруга та бізнес-партнер. Намагаюсь вести активний спосіб життя та різносторонньо розвиватися, щоб бути компетентною в усіх бізнесових  тенденціях сьогодення.

Хобі як такого не маю, тому що моя робота, сім’я – це і є моє хобі: я віддаюсь їм повністю, а вони спонукають мене до особистого зростання.

Як виникла ідея відкрити власний салон?

Історія відкриття салону «Сакура», мабуть, така ж, як у всіх людей, що не зупиняються на досягнутому. Спочатку була освіта, початок трудової діяльності в якості найманого працівника, а згодом настав час відкривати власну справу! «Сакура» була моєю мрією, яку вже понад 10 років успішно втілюю в життя. І найголовніше, що салон – це ще одна моя сім’я! Персонал «Сакури»  – це справжні друзі, готові допомагати в будь-яку мить, а віддані клієнти роками залишаються нашими вірними гостями, відвідувачами! Горджусь своїм салоном та людьми, що працюють у ньому для наших дорогих гостей!

Проте «Сакура» – це не єдина моя справа. Наразі маю ще магазини італійського брендового одягу IDEXE! Історія їх відкриття теж пов’язана з моєю сім’єю. Коли народились синочки, почала дуже вимогливо вибирати одяг для них.  І в житті все відбувається вчасно! Познайомилась із чудовою людиною, що є ексклюзивним представником IDEXE в нашій країні – і питання вирішилось!

Як поєднуєте такі різні бізнесові напрямки та все встигаєте?

Тут можна відповісти коротко – мушу! У мене майже немає вільного часу, і це не дуже приємна сторона власного бізнесу, але до такого ритму звикла з самого дитинства, не часто прошу про допомогу! Із збільшенням сім’ї часу стало ще менше, але маю надійне плече. Мій чоловік  – це найкращий друг, який зумів спрямувати моє життя на успіх, щастя та сімейний затишок! Він теж не сидить на місці, має свою успішну справу – і це  один зі стимулів нашого взаєморозвитку!

Сучасний темп життя інколи виснажує. Як відновлюєте сили?

Так, сучасне бурхливе життя – це крейзі-темп, політ без права на падіння, а дозаправки відбуваються прямо в польоті! Можливість відпочити й поповнити сили мені дарують  наші батьки та друзі. Це люди, що завжди розуміють і без зайвих слів підтримують, коли допомога дійсно потрібна! З ними можна бути собою в словах і в діях. За таких людей поруч неймовірно вдячна долі!

Що вас надихає?

Надихає успіх – свій і чужий. Я відчуваю кожну свою справу, як то кажуть, «шостим чуттям»! Люблю ставити перед собою задачі, від яких горять очі, а серце б’ється швидше. Мені подобаються успішні люди, їх досвід, я завжди цікавлюся ними   та намагаюся вчитися в них!

Сучасну людину важко уявити без мобільного зв’язку. Які останні 5 дзвінків у Вашому телефоні?

Та все банально: останні дзвінки – це салон, магазин, сім’я, чоловік та друзі!
Телефон – це мій надійний помічник,  у ньому все:  контроль, довідник, джерело інформації, гумор та комунікація! Пам’ятаю, потрібно було відремонтувати телефон, що вийшов з ладу. Цей час був надважким та напруженим: пошта без відповіді, дзвінки з невідомих номерів, відсутність контролю за бізнесом – майже паніка. Але гаджет відремонтували, і все стало на свої місця! Тому мій телефон теж бізнесмен, бо допомагає мені у веденні справ.

З чого зазвичай складається Ваш день?

Кожен день – різний сценарій, але є й незмінні речі! Усім керують вранці дітки, потім «працюю» над власним образом  –  і на роботу! Розумію, що  не можна усім просто розбігтися з дому: важливо поспілкуватися, визначити плани на день, уточнити місце перебування протягом дня кожного члена сім’ї.

На роботі – дати чарівного «пенька» тим, хто десь відстає. Проконтролювати завдання, відзначити тих, хто досяг успіху! А ще замовити вихідні матеріали, колекції і т. д.

Звісно, день на день не схожий:  трапляються короткі хвилини відпочинку в колі близьких та приємних мені людей.

 

Які якості в собі підтримуєте та чим пишаєтеся?

Я ставлюся до себе критично! Головне  – триматися ближче до людей і землі й не давати собі потонути в самозакоханості, щоб не наробити помилок.

 

Якою, на Вашу думку, має бути сучасна жінка?

Сучасна жінка  – це поєднання успіху, вправності, мудрості, хитрощів та блиску!
Такою вона повинна бути, аби не пасти задніх. А ще – смілива, прогресивна та прониклива,
яка вміє поєднувати сімейні справи, бізнес і власний розвиток.  Вміє бачити приховане, але не піддається емоціям та кожне рішення приймає виважено. І при цьому залишається такою, щоб хотілося бути поряд із нею.

Ваші секрети краси?

Це позитивне мислення та тверезість думки! Ви бачите красу жінки ще до того, як із нею познайомитесь. Вона має світитися зсередини  Зовнішній блиск навести можна, підкачати тіло,  відкоригувати недоліки,  але коли серце темне  – це все марно!

 

Які Ваші побажання читачам «Амбітної Пані»?

Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому. У житті може бути все – від невимовного щастя до поразок, але знаходьте в собі сили тримати спину рівно! Чарівна посмішка на обличчі та світло в душі допоможуть у будь-якій ситуації  бути переможницею!
Локація: ресторан Mont Blank
Фото: Віка Щеголькова