11 грудня, коли до Нового Року залишається придбати ще декілька подарунків і зовсім трошечки допрацювати святкове меню, у дощовий, але прекрасний недільний ранок ми зібрались з організаторами сімейного свята “В країні новорічних мрій”, щоб поговорити про масштабне дійство, яке в одному місці збере усі сім”ї Вінниці на спільні забави.

Вікторія Щеголькова та Людмила Уманець відомі Вінниці не лише як активні матусі, а й як співорганізатори Mega Halloween. Здається, ще трошки, і дівчата стануть прямою асоціацією зі словами “сімейні свята” та “відпочинок з дітьми”.

Смачно посьорбуючи чай, ми складали таймінг свята, обговорювали програму, усі дрібнички атмосфери і декору. Ми точно знаємо, що буде магія, справжня, в яку навіть вірять дорослі. Багато музити і співів. Навіть
авторська постановка Анни Вараниці з молодими театралами школи англійської мови FLASH. Танці і розмальовані личенята наших дітей. І дорослих, якщо сильно захочеться. Це для радості. А ще буде багато турботи: комфортні зони для дорослих, дітей, малечі ніжного віку. Це для того, щоб усім було дуже затишно.

 

Не шкодуйте тепла і обіймів для всіх, кого любите, кажіть їм про свої почуття щодня, як то роблять
організатори свята, продумуючи кожну детальну, кожну секундочку вашої подорожі в країну новорічних мрій, щоб навіть татко, який віддає перевагу домашнім веселощам, прийшов на свято і відчув себе, як вдома з друзями.

Дітей очікують подарунки, матусь – зачіски та макіяжі, а татусів – чоловічі спілкування з найкрутішими
барберами міста. Тому, встигніть відростити бороду)

Про програму, квитки, дресс-код запитуйте у організоторів: 068 360 41 07, 093 975 07 96