Вони одночасно займаються бізнесом, домашніми справами, дітьми. Допомагають людям і встигають дарувати собі спа-ритуали. Воні ти, які максимально віддають себе іншим, та найбільш вимогливі до себе. 

Вирішили розказати про них місту. Про те, що роблять. Як приймають себе. Що постійно виправляють і для чого то роблять. Хочемо показати їх їм же. І тим, які такі ж як вони – наполегливим, амбітним, справжнім, і таким різним жінкам.

#РізніБоЖінки

Це стався елегантний соціально-іміджевий проект про важливість бачити себе. Бо як же часто ми помічаємо, скільки всього ти робиш іншим, але тому навіть не надаєш значення. Ми станемо твоїм красивим дзеркалом і голосом. Щоб інші, різні, на твоєму прикладі роздивились себе теж.

***********

Колаборація 3-жінок і трьох стихій: Вікторія Гетьман – ти відчуєш себе наповненою і розслабленою, Марина Прісняк-Ряба – ти прозвучиш своїми цінностями, Ірина Шевченко – ти побачиш себе красивою.

Соціально-іміджевий проект #РізніБоЖінки – про прийняття себе, результатом якого буде фотовиставка в спа-салоні і книга, яка розповість історії жінок, в яких кожна розкаже, як навчилась приймати себе і знає свої особливості: в зморшках, звичках і навіть красивих складочках.

Партнери дня зйомки:
SPA-салон VITA, видання АМБІТНА ПАНІ, Авторські вина Георгія Самсонюка, квіти кожній учасниці від юристки Оксани Присяжної та mille_fiori_ua, затишний сімейний ресторан NUMO.

Офіційне посилання проєкту (буде оновлюватись): https://ambitna.com.ua/category/rizni/