В Вінниці відбулась грандіозна подія, участь в якій прийняли найвибагливіші красуні міста .Miss Ukraine 2016 Олександра Кучеренко, Міс Україна – international 2016 Вікторія Кіосе, співвласниця дитячої модельної агенціі Princess та школи чемних дівчат, директор модельної агенціі Qmodels Ярослава Позднякова, Ірина Ярмоленко — це не повний список красунечок, які вдягли сукні Катерини Лукашик та пройшлись по майже 120-ти метровому подіумі вечірньої АУРИ.

З Катериною знайома вже досить давно і надзвичайно цікаво та радісно спостерігати за іі стрімким розвитком, як дизайнера. Приємно те, що на заході була спокійна атмосфера, “ніхто нікуди не поспішає”, в тому числі сам показ! В сукнях вона майстер, мені особливо довподоби корсетні (я власниця такої, тому говорю з практичної точки ) по “фігурі”. На показі сподобалась червона сукня, на Олександрі Кучеренко! Так як Катя одна із небагатьох дизайнерів, хто бере участь у міжнародних проектах, бажаю їй продовжувати цю справу, терпіння та творчої наснаги і щоб здійснились іі мрії (це стосується саме іі роботи))

Позднякова Ярослава, співвласниця дитячої модельної агенціі Princess та школи чемних дівчат, директор модельної агенціі Qmodels

Важко вибрати якусь сукню, тому що всі надзвичайно гарні. Але кожна жінка обираючи ту чи іншу сукню інтуїтивно приміряє її на себе, або яка б їй підійшла. Найбільше запам’яталася сукня темно синього кольору та незвично зеленого кольору. Надзвичайно приємно було споглядати за тим, як “несли”сукні моделі, найкращі жінки України. А ще вразив голос нашого земляка фіналіста телеконкурсу ” Голос діти” , Олександра . Приємно, що в нашому місті проходять подібні заходи, вони надихають мене і є яскравим прикладом того, що мети досягають ті, хто наполегливо працює.

Каті ж лише хочеться побажати натхнення, творчості та підкорення світових будинків моди.

Юлія Андріянова, засновниця Медіа школи, головний редактор ТРК ” Еверест”

 

Цей вечір незабутній, він був наповнений красою, елегантністю, вишуканістю. Ідучи по подіуму в сукні від Катерини, відчуваєш себе справжньою королевою ))) Від усього серця бажаю Катерині гармонії, творчого натхнення та злетів, щоб завжди супроводжував успіх і творчі перемоги))
Ярмоленко Ірина, модель

Коли я відвідую покази, роздивляючись кожну сукню, в уяві приміряю на себе. Цього разу отримала справжній естетичний кайф)) Усі сукні дуже силуетні, жіночні, здатні підкреслити найкраще, та разом з тим вони різні. Образи для вишуканих стриманих дам чергувалися сукнями для пристрастних звабниць. Також не можу не сказати декілька слів про Катерину, На жаль я не знайома була з Катериною Лукашик раніше, але мала можливість поспілкуватися безпосередньо перед показом та спостерігати її протягом вечора. Це той момент, коли людина, що творить, настільки гарна зовні та всередині, що перетворює на красу усе, до чого торкнеться.. Мені приємно, що у моєму місті успішно працюють професіонали такого класу і що при усіх своїх успіхах вона уміє залишатися просто щирою, милою приємною людиною. Бажаю Катерині успіху в усіх її починаннях!

Мазур Юлія, PR- менеджер школи англійської мови FLASH.

Текст: Марина Прісняк
Фото: Андрей Чекановский для likebb.com