У нас відбувся третій СНІДАНОК В СУКНІ, на якому розмовляли про власну ресурсність та особливість в характері і звичках. А ще заповнювали сторінки своїх щоденників в стилі Magik Book під наглядом та рекомендаціями Марини Гавадзи.

Така, як є – та, яка не боїться бути собою. То свого роду автентичність, свобода у прийнятті рішень, емоцій і відчуттів. Я “така” – у своєму баченні світу через призму цінностей, в деталях та екологічності задумів, у здатності кругом і всюду брати з собою доньку.

Сложно ответить о том какая я. Наверное потому что разная. Как в принципе любая другая женщина. Но тщательно поразмыслив Я бы сказала что в первую очередь я добрая и наверное Иногда даже слишком, и активная, опять же таки чересчур.

Я щира, балакуча кавоманка, яка ні дня не уявляє, щоб з кимось не розмовляти.

Я така, яка є! Наївна і ніжна і кажуть жіночна. Добра… Через мить – крижана. Уперта і занадто відверта. Терплячи біль я далі іду! Трішки сміюсь і трішки сумую. Я така, яка  є… І назавжди лишусь такою.

Різна, щира, любляча. Дозволяю собі завжди бути собою і творити простір навколо себе ) Особливо відчуваю “себе собою” в танці!

Я – це я. Люблю свободу, щоб аж крила росли за спиною…

Я ТАКА, ЯК Є, в сво]й природноcті. Відчуваю свій стан і відтворюю його діями. Креативна, творча, ідейна.

Альона Шарапанівська, майстер-інструктор нігтьової естетики

Я такая, какая есть, принимайте!

Щира, така, як є.

Атмосфера: “АМБІТНА ПАНІ”
Локація та сніданок: кафе Canape, Зодчих 18
Фото: Julia Gurtovenko

Реєстрація на 4-й сніданок, який пройде 12 червня: https://goo.gl/forms/jh0kad2450fjKksg1