Я знаю її вже досить довго: завжди приємна та ввічлива, але не награно. Вона дуже справжня, а ще стильна та доглянута. На неї приємно дивитися та слухати її… Створить настрій, зробить красивий образ, напоїть смачним чаєм та завжди скаже щось таке, що відгукнеться в душі теплом…
Людмила Килимнюк – директор школи візажу та стилю «Колібрі»: «Дуже подобається робити все із сенсом та змістом! »

Школу-студію візажу та стилю «Колібрі» знають у місті всі! А я знаю вже стільки років тебе, її засновницю… Та завжди було цікаво, як виникло в тебе бажання відкрити свою студію і школу…

Це бажання виникло ще років 6 тому, і я спочатку несміло так зробила спершу лиш курси, а вже школою назвала через рік. Цього року нам уже 5! Тому якщо порівнювати навіть із дитячим віком, то це уже така ідентифікація себе у світі (посміхається)! Я завжди хотіла з дитинства бути вчителькою, відчувала цей дар структурувати інформацію і передавати її, важкі для розуміння речі переводити в просту площину. А ще любила малювати, і мені завжди це дуже подобалось! Та й взагалі я перейшла у творчість з посади начальника відділу пластикових карток. Можливо, багатьох можу надихнути, тому що я це зробила десь у 30 років!

Тобто вже у свідомому віці…

Так! Тобто ніколи не пізно: ні в 40, ні в 60! А минулого року освоїла мікроблейдинг!

А що таке мікроблейдинг?

Взагалі це альтернатива татуажу, коли пігментом промальовуються тоненькі волоски, заповнюються місця певних прогалин. Виходить дуже натурально! Мене це дуже зацікавило! Захотіла минулим літом цим займатись і …боялась! Потім сказала сама собі: «Людо, побійся, скільки хочеш!..» Я боялася-боялась, аж поки мені це набридло (сміється). Якщо з цим жила досить довгий час і не відмовилась від цікавої ідеї, то треба робити! Тобто я сумніваюсь, як усі…

Ти любиш постійно вчитися?

Ні, синдром «вічної учениці» – не про мене.
Пройти курс, отримати диплом – і все, я візажист! Я таких бачу одразу. Я за те, щоб навчатись і відпрацьовувати до майстерності, до того моменту, коли з’являється власний почерк. Усі візажисти, які чогось досягли, досить багато працювали. Або, можливо, багато було зроблено безкоштовно, як благодійність, що потім повертається певним успіхом. І вже тоді здається, що пощастило, як у мене з Парижем. Та я вважаю, що це закономірний результат.

Чого в Парижі навчилася? Що здивувало, надихнуло? Які плани тепер після поїздки?

У Парижі навчилася надихатися класичним мистецтвом ( відвідала багато музеїв та виставок), побачила за кулісами, що таке велика мода зсередини.
Після поїздки працюю над розвитком власного напрямку в галузі, про який не хочу наперед розповідати: задум лише в зародку. Скажу одне: для втілення цієї ідеї потрібна команда та час.
Моїми улюбленими майстрами є світові візажисти, які не просто працюють з обличчям та тілом, а створюють повні образи ( плаття, аксесуари, бутафорію). Тому намагаюсь навчатись у кращих.
Останнє моє навчання, від якого я й досі під враженням, пройшла в грудні 2016 року. Це курс відомої в Європі майстрині Біргід Мьортл. ЇЇ напрямок називається Paper Couture («Пейпер Кутюр»). Якщо ви «загуглите» її ім’я, побачите, стільки краси та креативу зроблено руками із паперу!
На сьогодні студія-школа «Колібрі» – це простір для втілення творчих проектів. Звісно, також діють усі класичні напрямки, які в нас і були: візаж, зачіски, оформлення брів. Ці заняття веду і я сама, і викладачі, які в мене працюють. Та основна моя ціль – все-таки показати світу креативне мистецтво, щоб про нашу країну знали у світі завдяки красі, а не через корупцію та війну!
Дуже подобається робити все із сенсом та змістом! Так і має бути!

– Який парфум ви носите?
– Парфумів маю багато, на кожен день тижня, люблю різноманітність. Наношу відповідно до настрою, ситуації та погоди. Із улюблених – Versace Yellow Diamond та Gian Marco Venturi Woman.
– Ваш комфортний колір лаку та помади?
– Комортний колір помади – натуральний попелясто-рожевий. Лак – бірюза, дизайн – френч, влітку люблю яскраві відтінки.
– Улюблена річ в гардеробі?
– Джинси.
– Що ніколи не повинна робити жінка?
– Жінка може робити все, що їй хочеться, але ніколи не випрошувати кохання… не принижуватись.
– Яка риса характеру вас відрізняє від інших жінок?
– Я скажу, за що себе поважаю: здорова самооцінка (не завищена та не занижена), вміння концентруватися на головному в даний момент, гармонізувати простір навколо себе та відсутність прив’язок до будь-чого.

Фото: Таня Петрова