Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ запрошують на відкриту зустріч у Вінниці з виконавчим директором Центру лідерства Українського католицького університету, викладачем LvBS Андрієм Рождественським. Тема зустрічі «Розвиток лідерського характеру».

Учасниці матимуть можливість дізнатись про концепцію «Leadership based on character», подискутувати про роль жінки-лідерки в сучасному суспільстві та надихнутись на подальше творення гармонійного особистого і професійного життя. Подія відбудеться у межах проекту «Лідерство та управління змінами», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Партнерами зустрічі є жіноче онлайн-видання «Амбітна пані» , Таня Петрова та рекламна агенція Sunny.

Початок зустрічі: 18:30, четвер, 6 квітня
Місце зустрічі: конференц-зала Люди Fusion Place (вхід з боку караоке), 3-й поверх ТРЦ «Мегамолл», вулиця 600-річчя, 17.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.
Контактна особа: Оксана Романишин, oromanyshyn@lvbs.com.ua, 063 430 46 61

Викладач
Андрій Рождественський – PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант. Працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контр-терористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів. Пізніше став HR-партнером роздрібного бізнесу в АТ «Ощадбанк», де вперше довелося адаптувати західні HR інструменти до реалій державного підприємства. Брав участь у створенні концепції розвитку банку (в частині управління персоналом) та інших корпоративних концепцій та стратегій банку. Згодом, вже на позиції заступника HR-директора, зі своєю командою «з нуля» побудував систему бізнес-тренінгового навчання для 35 000 співробітників. Полишив роботу з метою реалізації себе у якості бізнесмена. Є співзасновником консалтингової компанії AR Consulting, освітніх проектів «Лідерство у горах» та Scolar.

Львівська бізнес-школа УКУ є однією з найпопулярніших та найпрестижніших в Україні. Місія школи – сприяти формуванню відповідальних підприємців та підприємиць, котрі мають чітку візією та цінності та створення в Україні динамічного відкритого бізнес-середовища. LvBS позиціонує себе як провідна бізнес-школа у сфері бізнес-інновацій в Україні та Центрально-Східній. Основні освітні напрямки школи – інновації, лідерство, молодіжне та жіноче підприємництво, сімейний бізнес, ІТ.

Джерело: http://www.knowledge.lvbs.com.ua/uk/news/1108