Запрошуємо на творчу зустріч з Ангеліною Москаленко: “Про себе, фотографію, зону комфорту, моду, англійську…”

10.10.2016 | 18.30-20.00 | 4-й поверх ТРЦ АНАСТАСІЯ
Вхід вільний. Вперше блок розмови вестимесь АНГЛІЙСЬКОЮ! Cеред присутніх буде розіграно 900 грн на навчання англійської мови у школі FLASH.

Автор курсу «Фотографія, мода, стиль». Вона фотографує, веде блог, який називається «A r t A s A L i f e s t y l e», придумавши цю назву ще в свої 16 і з кожним роком все більше і більше заглиблюючись в ці слова. Дівчина з Києва, яка одного разу купила за останні гроші квиток до Парижу і переїхала туди, кардинально змінивши свій звичний ритм життя, все більше і більше поринаючи в світ фотографії та моди. Потім була Шрі-Ланка і відповіді на свої особисті питання, які довго не давали спокою. Після – повернення до Києва і випадковий приїзд до Вінниці… Та, як ми знаємо, випадковостей не буває.

В рамках циклу соціальних проектів SELF-MADE FLASH, започаткованих Школою англійської мови FLASH спільно з журналом «АМБІТНА ПАНІ»: про людей, натхненних своєю справою .

Коли стає сумно або нападає меланхолія, робіть 50 присідань. (с) А.Москаленко

Стаття про Ангеліну Москаленко: https://ambitna.com.ua/angelina-moskalenko-pro-sebe-fotografiyu-zonu-komfortu-modu-proekti/

101011010-2