Їх номінували на участь в проекті “Жінка Вінниччини”.
«Жінка Вінниччини» — це не конкурс, а прояв поваги та любові до тої, яка надихає.
А тому до 1 квітня триває голосування в рамках проекту, метою якого є відзначення жінок з різних галузей, які досягли видатних результатів у професійній чи соціальній діяльності та зробили вагомий внесок у розвиток Вінниці та області.
https://goo.gl/WevtPL
Організатори проекту: Ірина Борзова та Людмила Станіславенко

Церемонія відзначення ” Жінка Вінниччини” відбудеться на БЛАГОДІЙНОМУ КОНЦЕРТІ “ПОРИ РОКУ, АНТОНІО ВІВАЛЬДІ” за участі Національного камерного ансамблю ” Київські солісти”
Дізнатися детальну інформацію та замовити квитки можна за телефоном: ‎067 765 50 25
Всi зiбрaнi кoшти будуть пeрeдaнi нa лiкувaння хвoрих дiтeй — Івана Дендерука та Марини Мельник.

Редакція проекту “Амбітна пані” запитала у номінанток, що для них значить бути жінкю та як то відгукується на їх родині та вінниччанах. Відверто про головне.

 

 

На мою думку ……
Жінка – це натхнення!
Такими словами у мене є сприйняття місії жінок в цілому.
Жінка – це безкорисне кохання.
Жінка – це життя.
Те, що є безцінне і духовне.
Настрій жінки у позитиві, сприяє здійсненню усіх мрій та підкорення вершин.
Тому дуже важливо, щоб кожна жінка була у гармонії, радості і гарному настрої
І на обличчі не зникала чарівна посмішка і привітність.
Тоді вона обов’язково буде надихати людей – те, що у наш час є дуже потрібним для життя.
Жінка – це натхнення! (с) Катерина Лукашик

Очень не просто сочетать в себе специалиста в своей области, маму, жену, подругу, сестру.
Но благодаря родным и близким мне это удается.
Хорошо когда есть от родных поддержка, хотя когда ее нет – прошу просто не мешать. Люблю очень свою работу, делать женщину красивой и уверенной, особенно когда человек просто пришел сделать визаж или прическу, а на выходе говорит, что день удался уже ни смотря ни на что. Тогда я понимаю, что двигаюсь в правильном направлении. Быть полезной обществу и не терять себя – то к чему нужно стремится. (С) Ксенія Ревуженко

Бути жінкою – це постійна боротьба, особливо в моєму випадку. Тією, ким я є, зробили мене мої чоловіки – син Яромир та моя опора, мій чоловік Олександр Мороз, за що я їм дуже вдячна.
Часто кажуть, що за спинами успішних людей стоять мудрі та сильні тили. Я рада, що в моєму випадку, ми прикриваємо спини одне одному.
Я багато часу витрачаю на активне соціальне життя та організацію благодійної допомоги, але всі мої здобутки – то є здобутки моєї сімї. Ми всі справи завжди робимо разом, а порізно ми не досягли б таких вершин.
Бути Жінкою це бути сильною особою, особливо в наш час.
Потрібно розвиватись, навчатись, бути соціально активним, і не забувати про сімю, роботу, дітей.
Бажаю всім жінкам мати надійне плече і самим бути достатньо гідним, щоб і самій бути надійним тилом! (с) Діана Мороз

Радію, що я – жінка. Це стать, дарована Господом. І мені дуже комфортно відчувати себе жінкою. Тому що, в першу чергу – це можливість бути мамою. Це прекрасна місія. А тим більше – мамою сина.
А ще, бути жінкою – це складний світ найрізноманітніших почуттів, які створюють усілякі фарби настроїв, емоцій, вражень. Відчуваєш це на кінчиках пальців. Можеш бути ніжною, артистичною, ліричною, чутливою. Все це більше притаманне нам, жінкам, ніж чоловікам. Нам можна всі ці якості проявляти в звичайному житті і не бути неправильно зрозумілою.
І про свою сім’ю я особливо дбаю саме як жінка – турбуюся і про достаток, побутовий комфорт своїх близьких, і про їх душевний спокій та благополуччя.
А для вінничан, можливо, моя жіноча суть стала мати значення тільки після того, як я була обрана депутатом міськради. В тому окрузі, яким я займаюся як депутат, вже багато змінилося. Ми реалізували ряд проектів, і я показала можливість простого спілкування з депутатом на рівних.
І, звичайно ж, як жінка я небайдужа до багатьох питань, з якими стикаються люди. Співпереживаю і намагаюся сприяти їм в складних життєвих питаннях – тих, що стосуються серйозних захворювань і інших подібних проблем. Разом із міською владою займаюся забезпеченням нормальної інфраструктури на окрузі, проектами в галузі культури, по вихованню дітей та молоді. Все це я роблю саме як жінка-депутат. Поки що більше приділяю увагу мікрорайону олійножирового комбінату, але в подальшому планую свій жіночий депутатський вплив розширити. (с) Алла Власюк

Бути жінко для мене – це думати серцем, а відчувати розумом. Важливо, аби життя приносило задоволення. Будучи щасливою, цими почуттями можна поділитись з іншими. Тому, щодень намагаюсь наповнювати себе, проживати різні стани. Ділюсь з навколишнім світом щирими емоціями та справжніми відчуттями. (с) Анна Нінова

Що для вас значить бути жінкою та як то відгукується на родині та вінничанах?

Зважаючи на назву видання, запитання не до мене. Бо не вважаю себе амбітною. Тим більше – пані : -) Я звичайна пересічна українка, яких у мільйони. Можливо, занадто принципова. І через це, кожної секунди, готова ставати на бік правди.
Що таке бути жінкою? Просто бути. Залишатися людиною. Чесною. Мінімум перед собою та Найвищою силою.
Та, якщо вже більш детально розглядати питання, то бути жінкою – дарувати радість, красу, затишок.
Жінка – берегиня. У моєму випадку, можу собі дозволити берегти не лише свою родину та оселю, себе. Я вільна від будь-яких зобов’язань. Владна вирішувати самостійно, що мені потрібно. Серцем відчуваю, повинна щось добре зробити для людей. У мене для цього зараз повний життєвий альтруїстичний арсенал. Кілька патронів з нього можуть піти в особисте лише тоді, коли поряд побачу чоловіка, з яким захочу виховувати дітей. Це, що стосується сімейного аспекту питання.
Чим для вінничан відгукується те, що я жінка? Ну, я не знаю. То мають говорити вінничани, якщо є таке. Якщо у чомусь помітили мої намагання робити щось для міста. А від себе можу лише додати, все лише попереду. Є бажання зробити чимало добрих справ для земляків. Аби тільки вони були готові! Тому, пропоную не соромитися, а приєднуватися робити наш спільний світ красивішим. Всіх ЛЮБЛЮ! (с) Аріна Кантоністова

Іноді здається що чоловік та жінка мешканці різних планет, які зустрілись на землі щоб стати одним цілим, але вони в постійній конкуренції між собою. Ми по різному думаємо, у нас різна поведінка, проте ми завжди шукаємо та знаходимо компроміси, чим робимо один одного сильнішими. Сучасні жінки сильні, самодостатні, успішні в роботі, вони живуть розумом та інтуїцією. Але кожній представниці слабкої статі потрібна підтримка чоловіка: чи сина, чи брата або батька, бо лише з їх іншим, не таким як у нас сприйняттям світу, можна досягти гармонії.
Один чоловік недавно розповів легенду: “Коли Бог створив людину вона пала дві голови, чотири руки, чотири ноги і одне серце. Ця людина була ідеальною, але через певний час Творець зрозумів що так не цікаво, не відбувається ніякого розвитку цієї людини. Тому він вирішив поділити “ідеальне створіння” на дві частини. Але серце було одне і залишив він його жінці. З тих пір чоловік шукає в жінки своє серце. Коли цим двом частинкам вдається зустрітись, вони знаходять гармонію”. (с) Анна Гаращук

Бути жінкою – це прекрасно! Для мене, насамперед, бути жінкою – це туи мамою, бути тією людиною від якої безпосередньо походить життя. Бути впевненою в собі, сильною та красивою, дарувати любов навколишнім, близьким, рідним і всім людям. Бути щасливою. (с) Вікторія Рудоміна

Я сильна
Я вільна
Я вперта.

Красива,
Щаслива,
Відверта.

Я – сонце, я – небо, я – зорі
Я – річка, я – поле, я –море.

Я запах дощу, вогню спалах
Я зграя думок в сивих хмарах.

Я – шепіт трави
подих вітру,
вершина гори,
дотик світу.

Я квітка, я ніч, я бажання
Я ранок, тепло, я кохання.

Я крапля, я повінь, я злива..
Я дочка, я мати, дружина.

Я хочу, я вмію, я знаю
Я зможу, я все подолаю

я пісня, сторінка роману
Я перша така і остання.

 

Жінка сьогодення – це універсальний солдат. І гарною і успішною і сімейною і коханою і всякою різною має бути сучасна жінка. Світ диктує новітні тенденції, норов повертає до споконвічних традицій. Але все це і ще й постік в фейсбуці має встигати зробити сучасна жінка=)
Я взагалі надихаюсь молодими матусями, котрі маючи троє дітей, бізнес та ремонт ще й встигають собі приділити часу. Певно бути жінкою це мистецтво, яке не передати словами і не пояснити на жодній мові світу.

Я дякую нашим чоловікам, які нас підтримують та всім жінкам котрі мене надихали і надихають, своїй мамі та всім Наталям в моєму житті. Так склалось що саме жінки з цим іменем відіграють знакову роль в моєму житті та привносять усвідомлення, яких раніше не було. Та окрема подяка організаторкам конкурсу “Жінка Вінниччини” Ірині та Людмилі, адже на Вінниччині стільки жінок достойних нагороди і кожна з нас отримує свою. (с) Світлана Ярова