Школа  “Гарант”- це сучасна школа, в якій навчаються маленькі та великі генії. Чи вивчали ви англійську за допомогою інтерактивної дошки? А чи знаєте, що таке ліберика? Вже другий рік поспіль школа “Гарант” виборює друге місце у конкурсі “Народний бренд” у номінації “Центри розвитку дитини” серед величезної кількості схожих центрів, що функціонують у Вінниці. Ну що, переходимо до самого цікавого? Lets go, friends!

Мережа навчальних центрів школи “Гарант” – це сьогодні у 9 навчальних центрів позашкільної форми освіти, з яких 7 функціонує у м. Вінниця і два у районних центрах Вінницькій області (м. Калинівка та м. Гайсин).

Центральний офіс Школи “Гарант” знаходиться у мікрорайоні “Вишенька” за адресою: Келецька, 126А,
а інші адреси Школи у м. Вінниця:
пл. Гагаріна, 2 | вул. 600-річчя, 17 | вул. Оводова, 38, к.309 | просп. Коцюбинського, 11 | вул. Стрілецька, 16А |  проїзд Станіславського, 7

Номер телефонів: 0674405546 та 0938847201
Наша сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/garant.school

Основні напрямки діяльності, вікові категорії, к-сть занять/тиждень, основні вартості

Школа “Гарант” працює для дітей від 4,5 рочків, школярів та дорослих!

Напрямки навчання наступні:
АНГЛІЙСЬКА МОВА (з використанням інтерактивної дошки)
ПОЛЬСЬКА МОВА
МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА (Соробан)
МЕГАШВИДКОЧИТАННЯ (ЛІБЕРИКА)
МЕГАПАМ’ЯТЬ (МЕМОРИКА)
ІНФОРМАТИКА
ПІДГОТОВКА ДО ШКОЛИ (з англійською)
АБЕТКА
ЧИТАННЯ за 16 занять
ТЕХНІКА ЧИТАННЯ
ТАБЛИЧКА МНОЖЕННЯ за 2 місяці

Кожний курс маю свою тривалість, але ми намагаємося працювати у режимі два заняття на тиждень, адже вважаємо, що у дітей має залишалося час на розваги, відпочинок та дитинство!

Ціни на навчання у наші школі вважаємо доступними, адже у наших дешевших курсах година навчання коштує 65 грн., а у дорожчих – 95 грн.

Мені 10. Що я можу вивчати в вашій Школі?

Для віку 10 років багато пропозицій! Це напрямки:
АНГЛІЙСЬКА МОВА (з використанням інтерактивної дошки), де учні на кожному уроці працюють з інтерактивними дошками та спеціальним програмним забезпеченням під іноземні підручники, найсучаснішим способом опановуючи англійську мову та закохуючись у неї вже з першого свого уроку!
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, де ми готуємо комп’ютерних “геніїв”, навчаючи дітей працювати більш ніж з 20-ма комп’ютерними програмами!
МЕГАШВИДКОЧИТАННЯ (ЛІБЕРИКА), де учні мають можливість удосконалити свій темп читання та довести його до 500 і більше слів у хвилину!
МЕГАПАМ’ЯТЬ (МЕМОРИКА), що дає дітям можливість опанувати секретні методики запам’ятовування величезних масивів інформації!
МЕНТАЛЬНА АРИФМЕТИКА (Соробан), що розвиває інтелектуальні здібності дітей за допомогою японської та китайської системи усного рахунку.

Дуже цікаві та потрібні напрямки чекають у нашій школі й на малючків, адже ми маємо для них цілу низку унікальних курсів:
найцікавіша ПІДГОТОВКА до ШКОЛИ з англійською мовою
спецкурси: АБЕТКА і ЧИТАННЯ за 16 ЗАНЯТЬ, де ми за дуже короткий період, навчаємо дітей віком від 4,5 рочків читати за особливою методикою одразу словами, а не по складах та чудово розуміти зміст прочитаного
ТЕХНІКА ЧИТАННЯ, що пришвидшує темп читання учня 6-7 рочків до 70-80 слів у хвилину
ТАБЛИЧКА МНОЖЕННЯ за 2 місяці, де 2-класник, може дуже легко та швидко вивчити табличку множення, не зазубрюючи її, а зрозумівши!

На даний наша Школа працює ще й над розробкою курсу КАЛІГРАФІЯ!

Що є у вас такого, чого немає в інших школах?

Йти в ногу з часом – це мета, яку поставила перед собою Школа “Гарант” у далекому 2011 році у момент свого створення ;)!

З гордістю можемо сказати, що всі ці роки ми чітко слідуємо своєму задуму! На кожному уроці ми використовуємо найсучаснішу техніку, а усі наші навчальні програми є дійсно унікальними! Те, чому діти можуть навчитися у нас, не можна навчитися більше в жодному з закладів міста! Частина курсів є нашими авторськими, частина це франчайзингові курси, які є також унікальними! Ми постійно вишукуємо найцікавіші та найзатребуваніші батьками та учнями напрямки та вводимо їх у навчальну програму нашої школи. А ще, якщо у серці нашого вчителя, чи менеджера не живе любов до дітей, то він, навіть будучи супер-спеціалістом, на жаль, не може попасти до нас на роботу!

Чи можете ви розказати 3 секрети успіху вашої школи?

 1. Стабільність у ексклюзивності. На ринку освітніх послуг з початку створення школи і до тепер, у нас найсучасніші та найзатребуваніші дітьми та батьками навчальні програми!
 2. Високопрофесійний, уважний та закоханий у свою справу персонал. Усі наші учні та їхні батьки відчувають велику любов, повагу та турботу до себе з боку всіх працівників нашої школи, а високий професіоналізм кожного вчителя та менеджера школи дає можливість будувати з батьками та учнями відносини, коли вони з року в рік переходять у нас з курсу на курс.
 3. Найсучасніше технічне оснащення навчальних аудиторій. Сучасним дітям цікаве сучасне високотехнічне навчання! Наші учні у своїх невеличких групах (6-8 дітей) та у найкращим чином обладнаних навчальних аудиторіях з інтерактивними дошками, проекторами, ноутбуками, аудіо-обладнанням та високошвидкісним Інтернетом навчаються з величезним задоволенням!

Назвіть 3 причини, чому нам з друзями варто навчатись саме у вас?

 1. У нашій школі пропонуються до опанування унікальні навчальні курси, які допомагають дітям неймовірно підвищити свою ефективність та, за невеличкі проміжки часу стати суперефективними людьми!
  Наші учні, за деякими навчальними курсами, мають можливість приймати участь у міжнародних олімпіадах та конкурсах та, змагаючись, претендувати на дуже коштовні нагороди! Крім того, навчальні онлайн-платформи нашого партнера Академії розвитку інтелекту “Smartum”, на яких відбуваються тренування наших дітей – це дійсно витвори мистецтва розробників- програмістів!
 2. Ми розмістили навчальні центри Школи “Гарант” у 7-ми точках міста Вінниці, побудувавши цілу мережу, і тим самим, дали можливість дітям та батькам обирати територіально найзручніші місця для навчання!
  У чому полягають ваші секрети та закони викладання?
 3. Цими секретами є наші підходи до учнів, батьків та організації та управління школою, а саме:
  Учень – це вчитель для кожного працівника Школи Гарант”! Його думка дуже важлива, адже цей учень – людина з нового покоління людей, тому у нього інші погляди, можливості, перспективи! Разом ми маємо навчати майбутньому один одного, щоб там у майбутньому бути щасливими. Завдання нашої школи – допомогти розкрити потенціал кожного нашого учня!
  Батьки учнів завжди праві, правда до того часу, поки вони поважають нашу працю, яку ми робимо максимально віддаючись своїй справі!

Все що нове і сучасне – має бути у нас у Школі “Гарант”. Це стосується як навчальних програм і підходів до навчання, так і оснащення аудиторій, так і менеджменту школи! Без нового сьогодні – “завтра” може наступити без нас!

Чи маєте акції і спеціальні програми?

Щодо акцій – вже традиційно, надаємо знижки на навчання дітям з однієї родини. Час від часу пропонуємо Вінничанам приймати участь у розіграшах спеціальних сертифікатів зі знижками на навчання, або цінних призів.
Щодо спеціальних програм – маємо чудову та дуже насичену програму Англомовних таборів під час шкільних канікул для учнів 6-12 років. Програма кожного табору унікальна, але складається з великої кількості цікавих блоків, а саме:
Англійська мова з використанням інтерактивної дошки.
Елементи курсів: “Ментальна арифметика, “Мега-Швидкочитання”, “Пега-Пам’ять”.
“Школа професій”, “Школа леді та джентльменів”.
Тренінги з психології і ораторського мистецтва та майстер-класи з фінансової грамоти.
Заняття з інформатики, фізики, математики.
Майстер-класи з творчості.
Перегляд фільмів та мультфільмів українсько та англійською.

А також:
Походи до лісу, відвідування музеїв, спортивні змагання та естафети.
Майстер-класи з флористики, бойових мистецтв, танці, караоке та багато іншого.

Чи хочете ви щось сказати читачам

Вже другий рік поспіль у конкурсі “Народний бренд” у номінації Центри розвитку дитини наша Школа “Гарант” виборює 2 місце серед величезної кількості Центрів розвитку дитини, що функціонують у Вінниці.
Ми неймовірно вдячні нашим батьками за довіру виховувати їхніх дітей та розкривати і розвивати у них таланти та потенціал. З великим задоволенням ми продовжуватимемо працювати для них, вкладаючи у свою працю старання, вміння, знання та любов до кожного нашого учня!
Отож, запрошуємо усіх бажаючих на навчання у нашу чудову Школі “Гарант”!

 

Фото взяті з фейсбук-сторінки школи “Гарант”.