У кожного з нас був той момент, коли хотілось щось змінити у своєму житті. Хтось наважився та зробив той самий крок у невідоме, а хтось залишився на точці відліку. Любов, отримавши педагогічну освіту, вирішила, що цей шлях не для неї, та кардинально змінила сферу діяльності.

Люба розкажіть нам, як ви прийшли у свою професію, як стали майстром шугарингу?

За освітою я вчитель, закінчила наш педагогічний університет. Але по спеціальності не довелося працювати. Почалось усе банально:  спробувала процедуру шугаринга на собі, ефект мене вразив, вирішила більш детально ознайомитись із методиками її проведення. Пізніше, з проханням провести епіляцію,  до мене почали звертатись друзі, рідні, знайомі. Усе виконувалось у домашніх умовах, але захотілось вивести цю справу на більш високий рівень, тому я пішла навчатись. Закінчила одеську школу шугарингу Sweet Epil, а пізніше перейшла працювати в салон.

Не всі досі розуміють, що таке шугаринг?

Шугаринг — це епіляція спеціальною цуковою пастою. Вона більш безпечна, ніж, наприклад гоління. Ефект тривалий, волосся після процедури стає тонше й рідше, що допомагає скоротити кількість процедур. Шугаринг — це один із найбезпечніших способів видалення волосся.

Цукрова паста готується перед епіляцією, чи це готовий засіб?

Ні, професійні майстри не варять пасту самі, а користуються спеціальними засобами. Вони сертифіковані та перевірені на якість та безпеку. Зі своїми постачальниками я працюю вже не перший рік, тому впевнена, що депіляція на їх базі пройде без травм та небажаних наслідків.

Чи існує якась особлива підготовка клієнта до проведення процедури?

Саме складне для клієнтів — це відростити волосся. Багатьом здається, що воно має бути дуже довгим для проведення епіляції, але це не зовсім так. Достатньо довжини в 5 мл. Це елементарно має бути чисте тіло, бажано прийняти попередньо душ із застосуванням скрабу. Дуже важливо не наносити ніяких кремів та лосьйонів, адже вони впливають на ефективність процедури.

Як обрати свого майстра із шугарингу?

Краще всього попередньо зустрітись і поговорити. При цьому людина може зрозуміти,  наскільки їй комфортно з майстром, адже епіляція це достатньо інтимна процедура. Майстер має працювати з професійними засобами та одноразовими матеріалами. Зверніть увагу, чи розповідають вам усі деталі проведення процедури  та рекомендації, як себе вести після шугарингу. Ви повинні отримати повний об’єм інформації.

Які протипоказання існують?

Так, є ряд хвороб, при яких ні в якому разі не можна застосовувати шугаринг. Це, наприклад, лімфостаз, варикоз на пізніх стадіях, коли є травми, алергічні реакції. Що стосується вагітних, то якщо жінка до вагітності постійно робила цукрову епіляцію, тоді можна й далі її застосовувати. Якщо це вперше — то не варто.

Шугаринг відомий в Україні вже досить тривалий час. Щось змінюється в цій сфері, вводяться якісь інновації?

Є таке поняття як протокол проведення процедури, по якому майстри працюють. Він майже не змінюється. Нововведення, як правило, стосуються засобів, які використовуються при шугарингу, та техніки видалення небажаного волосся. Я постійно відвідую різні майстер-класи, адже там можна обмінятись своїм досвідом та дізнатись про щось нове.

Як ви відновлюєте свої сили після роботи?

Є певні ритуали які мені допомагають — це вода медова з лимоном або імбирем. Раніше  була кава, але вирішила для себе, що то не надто корисно. Також відвідувала тричі на тиждень заняття з йоги. Але пізніше часу стало мало, тому зараз займаюсь йогою самостійно в домашніх умовах.

093 890 89 66 | instagram.com/worldofbeauty_spa

Фото: Віка Щеголькова