Сім’я – це люди з якими ти крокуєш по життю, це ті хто любить тебе таким який ти є, це ті кого ти любиш такими, як вони є. Це оточення, де тебе чують, розуміють, підтримують, де ти відпочиваєш душею. Це простір де є місце дискусіям та суперечкам. Сім’я – це та форма стосунків, де ти набуваєш звичку бути відповідальним, вчишся доречно і вчасно говорити або мовчати,сміятися або плакати, відстоювати або поступатись. Сім’я – це тоді коли світ обертається не довкола тебе, а навпаки.
Сімейство Міша – це тато Віталій, мама Ольга та донечка Єва. Разом із чоловіком ми уже майже 10 років, в офіційному шлюбі 5 років. А наше сірооке щастя із нами уже третій рік.

В чому вимірюється сімейне щастя?
Воно обо є або ні. Не думаю, що воно вимірюється.

Як давно ви відвідуєте клініку ЛЄВІКА (розкажіть трохи про цей досвід)
До ЛЄВІКА ми потрапили 10 років тому. Все було так. У мами чоловіка дуже розболівся зуб. Вона у нас жіночка терпляча. Терпіла мабуть з тиждень, аж допоки біль не став нестерпним. Як людина радянського гарту, вирушила вона спочатку до державної клініки. Блукала з кабінета в кабінет, від одного лікаря до іншого і так пів дня. А зуб,як ви розумієте, болить безбожно. Тоді мама плюнула на ту поліклініку, вийшла та сіла у перший трамвай в пошуках приватної стоматології. На зупинці Шевченка вона побачила вивіску ЛЄВІКА. Тут ніхто не футболив її по кабінетам, одразу прийняв лікар. Вона пройшла адекватне та якісне лікування. Відтоді вся наша родина лікує зуби тільки в ЛЄВІКА.

Розкажіть про сімейні правила
У нас в сім’ї два правилам
1.Ставитись один до одного так, як хотів би аби ставились до тебе.
2.Вранці та ввечері чистити зуби
Все)

Розкажіть про сімейні факапи і як їх виправляли
Немає у нас факапів… ми нудні, педантичні та передбачувані інтраверти з якими не відбуваються жодних казусів)

Що побажаєте молодим сім”ям?
Бажаю діток, то є щастя.
І щоб зуби не боліли)

Організатор заходу: Марина Прісняк, видання Амбітна пані
Фотограф: Олена Дьоміна
Макіяж: Анна Турапіна та Antisalon IND beauty
Спеціально: для Стоматологічної клініки “ЛЄВІКА”, де впродовж літа 2018 діє фотовиставка “Сім’я, яка надихає”