Сім”я- це мої діти і мій чоловік. Нам 17 років. Маємо двох синів. Колись у нас жив кролик. Спершу це була маленька і пухнаста Дюймовочка. Потім Дюймовочка виросла і стала просто Дюмою. А ще до нас прийшов кіт. Ми його не обирали, він вибрав нас.

В чому вимірюється сімейне щастя?
В любові і спокійності мами. Якщо говорити про любов, вважаю, що відсутнє таке поняття, що сьогодні вона є а завтра її немає. Сім!я і люов – це апріорі. Вимірювальної одиниці тут немає.
Для мене сім”я і любов- це аксіома, це знак рівності.

Як давно ви відвідуєте клініку ЛЄВІКА (розкажіть трохи про цей досвід)?
З першого року відкриття.
Мені завжди подобається щось нове, красиве, оригінальне. Як тільки в Вінниці відкрилась клініка “ЛЄВІКА”, вона одразу стала помітною. Тож мені було цікаво записатись на профілактичний огляд. Сподобалось, тому пізніше привела сюди свого чоловіка. Так і залишились.

Сімейні цінності, які ви виділяєте в роботі стоматології ЛЄВІКА
В силу своєї зайнятості я не маю часу на пошуки сервісу, якості послуг чи ще чогось, особливо з поділом на дорослих та дітей. Дуже круто, що “ЛЄВІКА” пропонує комплекс послуг.

Розкажіть про сімейні правила
А що таке правило? Це те, що використовує одна сім”я, а для іншої то має якийсьб вау-ефект. Тому дане запитання мене трохи зупинило з відповідями. Ми – звичайна сім”я,я ка снідає вранці, збирається на роботу, йде в садочок/школу, проводить дозвілля з відчуттям такту і веде нормальний спосіб життя. Я не знаю, що не ж нормою для інших сімей. Але. Якщо, наприклад, біля мене є поруч чоловік і діти, я сміливо можу не реагувати на телефонні дзвінки. В інших випадках я телефон постійно ношу з собою, якщо моя сім”я не біля мене. Та я не можу сказати,. що це наше правило. Так, по суті, має бути в кожного, тому що ми трубуємось про своїх рідних.
Ми не їмо перед телевізором.

Розкажіть про сімейні факапи і як їх виправляли
Чесно, як у мами, я мала багато моментів, які зараз прожила б по-іншому. Це не про факапи, але про досвід. Багато речей, які для інших являються “істерикою”, для мене стають досвідом, з якого я виношу уроки і більш впевнено далі йду по життю.

Що побажаєте молодим сім”ям?
Розвивати почуття гумору і завжди знаходити компроміс. Варто спокійно відноситись до життєвим негараздам, тому що в житті буває різне. І завжди знаходити компроміси, не стояти лише на своїй позиції. Тому що якщо ви хочете, аби було лише по-вашому, вам тоді не потрібен ні чоловік, ні діти.

Організатор заходу: Марина Прісняк, видання Амбітна пані
Фотограф: Олена Дьоміна
Макіяж: Анна Турапіна та Antisalon IND beauty
Спеціально: для Стоматологічної клініки “ЛЄВІКА”, де впродовж літа 2018 діє фотовиставка “Сім’я, яка надихає”