Сім”я- це люди, до яких хочеться повертатись, з якими затишно, приємно і спокійно. Які люблять тебе просто за те, що ти є.

У нашій сім”ї 6 осіб – троє дівчат, мама+тато і Кицька. Так, Кицька – то важливий член нашої сім”ї, це ще одна дитина, за якою потрібно доглядати, годувати, любити і нікому не віддавати.
Разом ми уже 7 років, в офіційному шлюбі – 4. Хоча, яка різниця – офіційний шлюб чи ні? Якщо людям добре разом і без печатки в паспорті, якщо вони довіряють одне одному – то усе інше неважливо. Але потрібно враховувати усі юридичні тонкощі незареєстрованого шлюбу при народженні дитини, купівлі спільного майна, тощо. Тому ми одружились перед тим, як народилась наша Мар”янка.

В чому вимірюється сімейне щастя?
Сімейне щастя виміряти? Це дивне завдання ))) напевно, його можна виміряти кількістю щастя, яке ви отримуєте від перебування у цій сім”ї? Чи в кількості щасливих днів?

Як давно ви відвідуєте клініку ЛЄВІКА (розкажіть трохи про цей досвід)?
Ще років 6 тому, напевно, у нашого тата заболів зуб. І, як “справжній мужчина”, він дотерпів до останнього – аж поки зуб не почав боліти просто нестерпно. Тоді довелось терміново йти до лікаря і видаляти зуб за допомогою хірургічного втручання. Ось так ми й познайомились із Левікою ))
До слова, у мами ще “останній” не прийшов, тому на стоматологів вона дивитись здаля – ось такі наслідки дитячої травми ))

Сімейні цінності, які ви виділяєте в роботі стоматології ЛЄВІКА
Сімейні цінності в роботі стоматології – турбота про кожного пацієнта, як про рідну людину

Розкажіть про сімейні факапи і як їх виправляли
О,сімейні факапи то є невичерпна тема для розмови. Особливо часто вони трапляються із сюрпризами )) Готуєш, щось готуєш і сподіваєшся, що ось. зараз усі домашні прийдуть, побачать/почують і скажуть “вау! Як круто!”. натомість отримуєш щось на кшталт – упс, а що це і для чого. Ну ок….
Зате потім, коли розуміють, що якась реакція не та, на яку очікували – починають наздоганяти і розповідати. що насправді все “вау”, просто вони втомились/не зрозуміли тощо. І Починаються усілякі ніштяки у вигляді зробленої тобі кави, вимитого замість тебе посуду. Словом, загладжують провину як можуть. І намагаються наступного разу не тупити )

Що побажаєте молодим сім»ям?
Молодим сім”ям терпіння, взаєморозуміння і чіткого усвідомлення, що це саме та людина, з якою ви готові і у вогонь, і у воду , і просто помовчати, втупившись кожен у свій мобільний. Головне, щоб це було комфортно.

Організатор заходу: Марина Прісняк, видання Амбітна пані
Фотограф: Олена Дьоміна
Макіяж: Анна Турапіна та Antisalon IND beauty
Спеціально: для Стоматологічної клініки “ЛЄВІКА”, де впродовж літа 2018 діє фотовиставка “Сім’я, яка надихає”