bride1-1

Спільно з весільним салоном “ВІНЕЯ” та журналом “АМБІТНА ПАНІ” ми започатковуємо серію теплих зустрічей “СНІДАНОК НАРЕЧЕНОЇ”. Це буде справжній корисний сніданок, під час якого ми поговоримо про весілля вашої мрії, найкращу у світі вашу весільну сукню, весільні традиції та обряди, весільні обітниці та ті щасливі деталі, які варто запам’ятовувати.
Справжній сніданок за теплою розмовою для нас готують в ресторані Churchill-inn, тому буде смачно, незвичайно і трішки по-львівськи.

У нас у всіх є щасливі родини, і колись ми мали розкішне весілля. І зараз, народивши дітей і започаткувавши власні бізнеси, ми розуміємо,
що те весілля, яке було кілька років тому, зараз теплиться ніжним спогадом у памяті, на світлинах сімейних альбомів і у казках, які розповідаємо дітям наніч.

На цій зустрічі ми поговоримо: – Про деталі, на які варто звертати увагу при підготовці до весілля. – Про найрозкішнішу вашу сукню, яка дарує щастя. – Навчимося писати теплі тексти зізнання в коханні, подяки батькам та друзям, або ж просто увіковічнювати емоції в теплих ессеях, які потім читатимуть правнуки. – Поговоримо про обряди та традиції. – Помріємо. – Побалуємо себе приємним спілкуванням.

Коли?
2 жовтня 2015

О котрій годині?
9-00

– повноцінний корисний сніданок від ресторану Churchill-Inn
– теплі розмови про весільні сукні з дизайнером Oльгою Швець, власниці салону “ВІНЕЯ”
– майстер-клас з теплого душевного письма від Марини Прісняк, головного редактора журналу “АМБІТНА ПАНІ”
– фотосесія для усіх гостей від Тані Петрової, художнього редактора журналу “АМБІТНА ПАНІ”