Зовсім скоро відбудуться VINNYTSIA FASHION DAYS Spring-Summer 2016. Поки інтенсивно йде підготовка, нервують дизайнери і організатори показів, ми з Танею Петровою побували в гостях в затишному шоу-румі Світлани Теренчук. Забирали запрошення, дивились колекцію, задавали цікаві запитання.

Яку інтригу заготували гостям показу?

Це буде інтрига, тому що вперше у мене колекція не зовсім романтична. Зазвичай я використовую різні квіти, орнаменти, сильну романтику. Цього разу я захотіла зробити мінімалізм. Але! Я до останнього думала, що це буде стиль “лофт” від початку до кінця. Та коли вийшло сонечко, я зрозуміла, що все-одно жінка є жінка, треба створювати сукні. Тому, інтрига полягає в тому, чи можна жіночність виразити без квітів.

Чому “ВОДА”?

Вода – це стихія і така речовина, яка надзвичайно різна і може бути в різних проявах. Я не асоціюю воду з речами. Речі – вони є речі: святкові і повсякденні, навіть, можливо, інколи трохи чоловічі. Але це речі, які нас виражають. Саме цей симбіоз ліг у основу створення назви колекції.

Які кольори покажете?

Кольористика: це не лише блакитні і сині, це пудрові, рожеві тони, поєднання рожевого з коричневим, бірюза, білий, чорний навіть. Наскільки різною може бути вода, настільки різною у мене вийшла колекція. Але в більшій мірі – це пастельні тони.
Загальна концепція колекції «Вода» – геометричність, простота і лаконічність. Серед оздоблення переважає аплікація з штучної шкіри у вигляді птахів.

Яке вино можна дібрати до колекції?

– Біле напівсолодке з авокадо.

Бренд NATAGO™ – партнер модного показу “ВОДА” від дизайнера Свiтлана Теренчук!
15.04.16, м. Вінниця, вул. Кармалюка,2, о 18-45.