У вас скоро показ нової колекції, чим будете інтригувати?

Колекція різнопланова, тому вона буде складатись із 3-4 частин: 1-ша – це буде сучасний, молодіжний одяг, такий, який я ніколи раніше не показувала: для стильних, неординарних особистостей, виконаний в чорно-білих кольорах. 2-га – це проект «Читай, Україно!» , де представлені роботи з портретами українських діячів. Також матиме місце частина з пейзажами України і хустяними старовинними принтами. У завершальній частині будуть представлені коктейльні і вечірні сукні. Сподіваюсь, що всі, хто прийдуть знайдуть для себе щось своє, свій стиль.

terenchuk07

Чи є певний образ жінки, яка одягає та носить ваш одяг?

Не можу сказати конкретно вона брюнетка, блондинка, активна, пасивна, можу сказати лише, що вона цікава, завжди різна, хоче змінюватись, постійно в пошуку, але разом з тим, вона не страждає від того, що чогось хоче, а в неї того нема: щаслива від того, що в постійному пошуку.

Яка ідеологія вашого бренду?

По-перше – жінка має вдягатись так, як вона себе відчуває. Не має бути догм, правил, тенденцій, які нав’язані. Жінка повинна обов’язково дотримуватись своєї стилістики. Я прихильник аксесуарів і зроблених власноруч, і придбаних цікаве, що вирізняє з натовпу не яскравістю, а оригінальністю чи то оригінальним поданням. Все має бути душевно!

Останні ваші колекції тісно поєднанні з творчістю Наталії Гордополової, вашої сестри. Що для вас співпраця з рідною людиною?

Для мене це дуже особлива тема, тому що я щаслива, що моя сестра почала цим займатися. Речі, які вона робить досить вдало доповнюють мої колекції. Найцікавіше те, що її роботи завжди різні, хоча виготовлений із одного матеріалу. Наталка завжди шукає нові напрямки, я дуже за це їй вдячна, що вона не дотримується однієї лінії.

Ви амбітна?

Думаю – так. Амбіції обов’язково повинні бути, але не зашкалюючі. В різний період життя у людини трапляються різні амбіції, але все повинно бути в балансі.

terenchuk08

Чи є у вас відомий дизайнер, який найближчий вам по-душі?

Близький Андре Тан. До цієї людини, я маю велику повагу, хоч одні кажуть, що він просто розпіарена особистість, але мало хто знає, що за цим стоїть, настільки велика праця, багато новизни в його роботах та колекціях, завжди присутні цікаві елементи.

Що вас надихає, що ви читаєте, що дивитесь?

Читання – це моя улюблена тема. На початку зими подруга подарувала книгу, яка була прочитана за пару днів. Далі я почала читати українську класику, можливо, саме це і надихнуло на створення проекту «Читай, Україно». В кожній книзі я знаходжу щось близьке, що накладає в мені свій відбиток. Мабуть, через це така різнопланова колекція. Дуже багато читаю, тому ці думки хочеться вкласти в кожну модель.

Хто вас підтримує в творчості та житті?

Для того, щоб все встигати, ми робимо все разом. Саша – це моя колосальна підтримка, особливо в даний момент, коли він бачить, що не помилився у моїй творчості, в моїх колись перших кроках. Я дуже вдячна йому і за підтримку, і за віру.
Також маю велику подяку сестрі і подрузі Олі, яка зараз мій замісник, яка постійно зі мною. Всі ці люди – це основа, які допомагали та надалі допомагають мені.

Бувають періоди, коли досить важко. Як ви з цим боретесь?

Я з цим не борюсь, раніше з цим боролася, але завдяки, тому що читаю, багато чого прочитала, і вдячна людям, які оцей свій досвід вкладаюсь в це письмо. Тому що дійсно, коли щось трапляється, я зразу думаю: стоп, для чого це, для чого це?! Це означає, що потрібно йти вперед, заворушитися, тому що в якомусь періоді розслабилась, взяти себе в руки і швидше, швидше – це робити!

У вас є принцип, «залізний принцип»?

«Залізний принцип» – це заповідь: «Стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе». Тому я завжди стараюсь ввійти в положення тієї людини, з якою спілкуюсь.

 

 

Спілкувалась: Марина Прісняк
Фотографувала: Таня Петрова
Ресторан Churchill-inn, м.Вінниця, вул. 8-Березня, 1А, churchill-inn