Напевно, той теплий вечір, коли ми вчилися писати прозу, був із розряду пудрових и пледових ? Ми пили каву на терасі ресторану Churchill-inn, з Милославою Черній розбирали деякі фомалізми письма і писали про море. А ще про велосипед, Лондон, фіолетовий базилік, білу фату і щоденник, який ожив. Ми пили каву, і слухали, як читає Милослава свої роботи, а потім читали свої. А потім ще довго про щось мріяли і розуміли, що ми стали трішечки іншими. Більше повірили в себе, а це найголовніше. Додому отримали завданняя описати себе з боку якогось предмета: сумки, в яку складаємо косметички, блокноти/журнали і ще якісь дуже потрібні речі до тих пір, поки вона не лусне, телефона, який вічно вислуховує усі наші балаки, улюбленої подушки, яка розплітає нам коси після важкого дня….
То був гарний і плідний вечір! Дякую вам, мої амбітні пані!!!

P.S. А ще ми знову писали листи Українському Діду Морозу. Уже більш теплі, романтичні, з цікавими анафорами і певною температурою і фактурою тексту.

Фотографувала нас Анастасія Довгорук. Через те усі творчі завдання вона забрала з собою додому. А ще пообіцяла написати в новенький випуск “Амбітної пані”, який от-от скоро можна буде завантажити собі для читання.