28 листопада в затишній залі ресторану Churchill Inn на запрошення журналу “Амбітна пані” і Школи Олени Павлової “Жіоноча політика та розвиток” пройшов майстер-клас з теплого письма від Милослави Черній, вінницької поетки, дуже творчої та душевної жінки, яка навчала писати такі ж душевні тексти, які пронизують до самих кісточок.

Тепле письмо – то засіб переключитись і законсервувати життя, адже спогади стираються, і так важливо цінні і дуже дріб”язкові речі описувати в казказ, історіях, оповіданнях ба навіть звичайних підписах до фото в інтренеті.
Де шукати Музу, прийом “замри”, творчі побачення і вранішні сторінки, наші ритуали і вправність одну й ту ж думку загорнути в різні жанри, алгоритм написання оповідання і картка героїв – основні тези нашої зустрічі.

Милослава Черній в кожну гостю сніданку наче в горщик посадила цибулинки квітів, які от-от зійдуть. Швидко ми обрали собі, якою квіткою хочемо бути, почали напрацювання хто проектів, хто просто життя. Замріяні, задумані, натхненні Милославою і здивовані самими собою.

“От слова к дейсвию – это пустыня Сахара”, – резюмувала зустріч учениця школи Олени Павлової “Жіоноча політика та розвиток” Тетяна Чистякова, автор ідеї атмосферних вечірок в Вінниці. Додому ми пішли натхненні і з домашнім завданням створити оповідання. Тому не дивно, коли зовсім скоро світ побачить тепла вінницька збірочка оповідань від успішних жінок, які так смакуватимуть до капучіно з корицею в затишному ресторанчику на Старому місті Churchill Inn.

Фото: Таня Петрова