Бесіду вела Анна Вараниця.
Фото: Таня Петрова.

Висока, струнка, зеленоока брюнетка зайшла в кав’ярню «STARVIN COFFEE». На ній зелена сукня, яка дуже підкреслює колір очей. Посміхається, випромінюючи позитив і впевненість. Я знаю її лиш 2 тижні, але таке враження, що вже половину свого життя. Ми проводимо з нею щодня по кілька годин. Вона з нуля почала підготовку до одного з найважчих серед інших – творчого конкурсу, залучивши вже мене до цього всього, а я взялася за два тижні поставити номер гідний всеукраїнського рівня. Та сьогодні я не режисер-постановник. Зараз я інтерв’юєр і підготувала питання для нашої конкурсантки.
Знайомтеся. Тетяна Коваль, конкурсантка “Mrs.World Open Ukraine 2016”
Заміжня 11 років, має 5-річного сина. Бізнес-вумен.

А.В. :Опиши свій ідеальний день
Т.К.: Мій ідеальний день – це тоді, коли спокійно на душі. Навіть не важливо, що відбувається навколо, головне ось ця гармонія в мене в середині. І добре ще, коли мене ніхто не засмучує і є улюблена кава (посміхається).

А.В. :Кажуть, що кожна дівчина принцеса. І лиш, коли вона виходить заміж, в неї з’являються діти і при цьому вона ще реалізує свій творчий потенціал, то тоді вона стає Королевою. Скажи, а що для тебе означає твоя сім’я?

Т.К.:Створення сім’ї для мене стало абсолютною кардинальною зміною свого життя. До своїх 21 я жила в абсолютно іншій країні, в іншій культурі. А, вийшовши заміж, я переїхала в Україну, в Вінницю. І мій чоловік став моєю опорою, підтримкою. Як би не він, я б не переїхала, а от з ним не боюся нічого. А мій синочок – то взагалі мій сенс, це той, кого я люблю більше всіх на світі.

А.В. :Як чоловік з сином підтримують тебе в період підготовки?

Т.К.:Чоловік підтримує мене, як тільки може. А син мені щодня говорить, що я «красунічка» (посміхається). Мене це дуже надихає, що для свого чоловіка і сина я вже королева.

А.В. :Чому вирішила взяти участь в конкурсі?

Т.К.:Напевно, просто саме зараз я для цього стала готова. Я розкрилася. Також є бажання і час – це також дуже важливо.

А.В. :Яку родзинку підготувала? Чим будеш підкорювати журі?

Т.К.:Підготувала неординарний номер на конкурс талантів, прямо справжня постановка! Не тільки красою буде брати, але і творчістю!

В «STARVIN COFFEE» приємно і затишно. І навіть грає моя улюблена музика. А Вінниця – особливе місто, в якому живуть особливі люди, переконуюся в цьому знову і знову. Бажаємо Тетяні Коваль перемоги і гідно представити місто, яке стало їй рідним.