Висока зеленоока брюнетка, любить посміятися, сприймає життя через призму почуття гумору, не боїться змін, вчиться формувати своє життя, як того бажає! Я точно знаю, що вона цілеспрямована і по-хорошому вперта, адже готувала їй творчий номер на конкурс “Mrs World Open Ukraine 2016», на якому вона виборола титул Віце-Місіс…

Тетяна Коваль – леді з обкладинки, жінка зі своєю життєвою філософією та величезною любов’ю до життя. Про себе, свої вподобання, натхнення

Ти – дружина, матуся , успішна бізнес-леді, береш участь у конкурсах краси…  Як ти все це поєднуєш?

На той час, коли я брала  участь  у цьому конкурсі (“Mrs World Open Ukraine 2016” – прим. автора), у мене був налагоджений бізнес, якому присвятила 7 років. Зараз маю вже іншу справу.  На те, що я зробила в минулому  році , сьогодні часу вже не маю, адже багато клопотів із запуском нового проекту. А так, звісно, поєдную і сім’ю, і бізнес!

Можеш сказати, що тебе надихає?

Ти знаєш, мені здається, що це просто моя натура: вміти поєднувати та планувати. Мені це взагалі не складно, можу зробити таку певну логістику свого життя, ще й дати поради близьким, друзям та й просто випадковим людям…

Це ти їхнє натхнення?

Люблю надихати інших! Я таким чином акумулюю свою енергію. Ще дуже-дуже люблю подорожі! Це моя пристрасть.  Останнім часом дуже полюбила картини, малюнки,  щось мені таке художнє зараз до душі.

А як реалізуєш своє захоплення? Відвідуєш галереї, дивишся? Чи, можливо, сама вже малюєш?

Ні, ще не малюю (сміється). Та в дитинстві малювала, шкода, що батьки не віддали до художньої школи. Але мені вдається це своє бачення в чомусь іншому втілити, знайти неординарний підхід до певної справи. Зараз ми будуємо будинок, і я там втілюю свої художні і творчі мрії.

Супер! Та мені ще цікаво про подорожі. Яка країна тобі найбільше запам’яталась,  де ще мрієш побувати?

США мені дуже сподобались, ще –  екзотичні країни, адже там люди завжди посміхаються, раді тебе бачити! Я дуже люблю  відкритих, щирих людей. Ще мрію побувати на островах Бора-Бора, їх визнали справжнім раєм на землі!

Що ще любиш? Чим ще захоплюєшся?

Захоплююсь здоровим способом життя, займаюсь активно спортом, 4 роки вже ходжу до тренажерного залу.

Інколи люблю поїсти солоденького, хоча не солодкоїжка.

Обожнюю квіти, особливо іриси! Навіть у квартирі в одній кімнаті на стіні висить картина з ірисами. Певно, через поєднання фіолетового та зеленого.

А хто ти за типом темпераменту?

Я і холерик, і сангвінік, але більше, напевно, сангвінік! О, я знаю, чим відрізняється холерик від сангвініка: це коли сядуть на капелюх холерику, він розізлиться,  а коли сангвініку, він буде сміятися. То я розсміюся.

Ти по життю з почуттям гумору, так?

Так, безумовно! Навіть над собою намагаюся посміятися!

Побажання від тебе нашим читачам.

Ой, це побажання як читачам від мене, так і собі через читачів (сміється): знаходити радість у всьому, що ти робиш, якщо не подобається, то просто не робити, змінити роботу, оточення, одяг змінити, колір волосся! Це я намагаюся робити зараз, із віком це до мене дійшло, що я не хочу терпіти щось, що мені не подобається! Не треба боятися змінювати своє життя на краще!

 

– Який парфум ви носите?
– Тривалий час мені подобався аромат shiseido zen. Але зараз я віддаю перевагу нішевим ароматам.
– Ваш комфортний колір лаку та помади?
– Усе залежить від настрою та пори року. А от лаки люблю від французького манікюру до люмінісцентного.
– Улюблена річ в гардеробі?
– Уже можу дозволити собі бути не лише красивою, а й щасливою. Тому обожнюю кросівки.
– Що ніколи не повинна робити жінка?
– Плакати.
– Яка риса характеру вас відрізняє від інших жінок?
– Зі мною не скучно.

Фото: Таня Петрова