Ми хочемо розповісти вам про елітні речі для дівчаток, які створює Дизайнерський Дім MANNERLY. Відтепер маленькі принцеси від 5 до 14 років з легкістю можуть підібрати собі сукні, блузи, пальто, як у мами. Бренд пропонує лаконічні, екологічні та практичні дизайнерські речі.

Філософія бренду
…a mannerly child’s is welcome everywhere…
…чемній дитині скрізь раді…
Ідеальний гардероб — не чари, не дар і не бездонний поглинач грошей. Це просто любов до себе, розуміння себе і вміння бачити нове в повсякденному.

У мене маленька донечка, яка стала моїм натхненням для створення дитячої колекці і шоу-руму MANNERLY. Наш одяг не виглядає дитячим, це справжній дорослий дитячий одяг. Я запозичую дорослі тенденції до дитячих колекцій, тому що з малечку дівчинка повинна відчувати себе дівчинкою. Вона — уже маленька жінка. Нею пишаються, на неї звертають увагу, вона красива і впевнена в собі.
Лариса Марухно, власниця та дизайнер MANNERLY.

 

Вишуканий стиль втілюється в кожній моделі. Тут немає місця зайвим деталям, а тому все виглядає довершено, лаконічно і дуже благородно.

Знаковою особливістю колекції MANNERLY є білосніжні зайці-тільди, які одягнені в ті ж образи, що і їх крихітні леді. Колекції притаманні ретро відтінки, які надають сукням та блузам особливого шарму та чарівності.

Ось ці моделі «на десерт», яскраві як найсолодші льодяники та привабливі, як макарони. Саме тому кожна одиниця одягу буде презентована вам у накрохмаленій білій коробці, наче з-під торту, з атласними ніжними стрічками.

В одязі від MANNERLY кожна дівчинка без будь-якої казки чи магії , одягнувша сукню чи кофтинку, перетворюється в справжню принцесу. MANNERLY – це справжнє свято дитинства – різнокольорове, мамине, тепле і яскраве.

 

Домовтесь про особисту зустріч з дизайнером: 0985617194, Лариса Марухно
Фото надані дизайнерським домом MANNERLY