Ми з ним познайомились на проекті «Амбітна мама».  Потім записали інтерв’ю,  відзняли хрестини моєї доні, випили багато кави, довго розмовляли, спланували третій номер «Амбітної…» робити разом. Вадим Пошелюзний, коротко, але влучно: про творче і особисте.

Як ти обрав професію?

Не я обрав професію, а вона мене. Я просто  фотографував.

Що саме подобається в роботі?

Найбільше подобається те, що тут я сам собі господар: і власник, і директор, і піар-менеджер, і продавець, і дизайнер. Майже натовп людей в одній особі. Якість і результат залежать лише від мене.

Завжди робота складається з певних циклів. Який найбільше подобається, а який найбільше втомлює?

Найскладніший етап – це безпосередньо зйомка, тому що не все залежить від тебе: погода, настрій клієнтів, власна втома. Опрацьовувати фото легше, адже для цього я завжди можу обрати найбільш комфортний для мене час.

Чи маєш ти якісь тригери?

Професія фотографа має трохи сезонності. Тому влітку і восени працюється навіть без тригерів. В інший час, особливо, коли починається піст, і роботи меншає, для натхнення допомагають кава і музика. Кава – то початок дня, музика – його продовження.

Улюблена частина доби, коли ти працюєш?

Вночі я сплю. А вдень працюю.

Фотографуватись любиш?

Звичайно! І навіть пораджу, якщо бачите, що на вас направлений фотоапарат – краще посміхніться, адже вас обов’язково сфотографують.

Що скажеш про амбіції?

Амбіції є в кожної людини. Хтось ними користується, а хтось ні.

Що в своєму житті ти ще поки не зробив, але дуже сильно хочеш?

Хочу мати дитину.

Фото: Вадим Пошелюзний