Яку посаду ти займаєш в компанії Colway International та яку ведеш діяльність в ній?

В тому то й сенс, що ніяких посад в компанії немає. Свого шефа ти бачиш тільки вранці в дзеркалі. Ти сам собі плануєш роботу, визначаєш час, як і з ким працювати, Ніяких планерок, наказів і перевірок…  І я вам скажу, що, — так нас вчать в компанії, — відповідальність тут дуже висока. В тому випадку, звісно, якщо критерієм оцінки своєї роботи ти визначаєш ефективність і рівень продажів. В нашій компанії є ранги, вони так само залежать від показників продажів: чим вищий у тебе ранг, тим більший відсоток преміальних тобі нараховується.

Розкажи про подорожі, які стаються завдяки Колвей Інтернешнал? Де ти уже був і що відбувалось?

Подорожі – це дуже серйозно. Ми називаємо їх “конференціями” в різних куточках світу. Це навчання, обмін досвідом, значна підтримка системи мотивацій –  не тільки фінансова винагорода, але й можливість побачити світ. Нагадаю, що Colway International — це міжнародний проект, в якому все більше країн долучається до співпраці. Тому зараз подорожі відбуваються в основному до країн, де є наші представники. А це * вся Європа! Два рази в рік відбуваються подорожі в екзотичні країни. В лютому були на Островах Зеленого Мису, а у вересні — Таїланд. Тут важливо підкреслити, що організація подорожей завжди на вищому рівні — все саме цікаве, смачне, захоплююче… Я особисто був у Відні, і планую поїхати до Лондона в листопаді, тому що працюю в компанії менше року…

Що планується найближчим часом?

Почавши працювати в Україні, ми зіштовхнулися з такою проблемою: маємо високотехнологічний продукт, який знаходиться на передовому краю біотехнологій, і метод, яким розповсюджується цей продукт (до речі, єдино можливий в даному випадку) — мережевий маркетинг. Він передбачає залучення до роботи звичайних людей без спеціальної підготовки. Тому зараз запускаємо програму “Сучасні технології відновлення власного колагену”. Це буде навчальний проект, в який ми залучаємо найкращих спеціалістів, коучів, спікерів. Це лекції в різних містах України, вебінари, конференції, презентації, навчальне відео тощо. Програма розрахована на цілий рік.

Як стати частиною команди? Який пакет отримує людина і що має вкласти?

Реально стати партнером дуже просто. Ми не обіцяємо літаків, замків, яхт, а просуваємо свій, запатентований, власноруч виготовлений, перевірений, сертифікований і високотехнологічний продукт. І пропонуємо роботу, в який ти сам вибираєш стиль праці та ступінь участі. Тому особливих умов немає. Але ти маєш визначитися, чи тобі це потрібно. І перестати мислити стереотипами. Перше, що треба зробити, це зареєструватися на нашому сайті www. сolwayinternational.сom під людиною, від якої дізнався, про проект (це обов’язково). Для цього треба купити один, можна самий дешевий, продукт вже зі знижкою 25% і знати логін цієї людини. Якщо в наступний раз ти купиш товарів на суму 110 Евро, то на майбутні покупки ти маєш знижку вже 40 %. І це все! Ставши партнером, ти отримуєш особистий кабінет, навчання, і, саме головне, можливість отримувати винагороду від роботи всієї твоєї групи.

Ти часто говориш про здоровий спосіб життя: що саме компанія вкладає в це і як виглядає твій розпорядок дня згідно цих принципів?

Нас вчать, і в цьому я переконався особисто: якщо ти хочеш бути успішним в компанії, яка продає натуральні товари для краси та здоров’я, ти маєш гарно виглядати також. Це основа, яка працює на підсвідомому рівні, інакше не нічого не вийде. У навчальній програмі, про яку я казав, ми практично в кожній лекції  говоримо про те, який стиль життя треба вибрати для себе, щоб жити довго та бути активним та життєрадісним. Зрозумійте, ми володіємо технологією, яка впливає на самі причини старіння, а не лише нівелює наслідки!

На рахунок розкладу — тут відбувається цікава річ: коли в руки людині потрапляє наш продукт, настають певні метаморфози. Це ніби та крапля ( в хорошому сенсіі), якої не вистачало, щоб нарешті зайнятися собою. І тут з’ясовується, що всі знають, що їсти, як робити гімнастику, скільки треба пройти пішки… Або швиденько знаходять інформацію в інтернеті, і вже підлаштовують свій розпорядок під свої можливості індивідуально.  

Що ти ще не зробив в компанії і своєму житті?

Я хочу бути тренером, чи як це зараз називають, спікером. Можливо, коучем. А після розмови, з людиною, яка мене запросила в цей бізнес, я зрозумів: щоб когось вчити, треба самому чогось досягти. Хоча би в цій компанії. Тут можна проявити себе та свої навички, знання, характер. Не теоретично, як після модних тренінгів в інтернеті, до речі, які коштують великих грошей, а реально: створити свою команду, відкрити свій сайт, запустити ютуб канал. І вчитися реальним речам, які тобі завжди допоможуть в житті. Тому, в мене багато планів: я хочу бути не тільки фінансово незалежним, але й рости професійно. А тут для цього є всі можливості.

Фото взяті на https://www.facebook.com/colway.vm