Олександра Вікулова, засновниця «VIKULOVA Fit Club», тренер із функціонального тренінгу, фітнес інтенсиву, стрейчингу з елементами тайського масажу і стриппластики розповіла нам про свій клуб, дала поради, як перестати жаліти себе та зайнятись своїм здоров’ям.

Ми працюємо над собою, над своїм тілом, над фігурою, над правильним харчуванням. Як відомо, 80 % фігури залежить від правильного харчування й лише 20% від тренувань. Тому ми працюємо в комплексі, аби підсилити дію всіх напрямків. Сучасна жінка – це жінка, яка дбає про своє здоров’я, про свій зовнішній вигляд, яка вміє себе любити, доглядати за собою та правильно себе оцінювати.
Мене надихають дівчата, які в мене займаються. Як тренер, я маю надихати. Вони мають бачити на моєму прикладі, що якщо вести здоровий спосіб життя, бути бадьорим, енергійним, то це стане поштовхом до якісних змін у житті.

95 % – це тренування, а 5 % на відпочинок. Оскільки я мама, то намагаюсь приділити час дитині. Ми багато гуляємо й активно проводимо свій час. Ми часто бігаємо. До речі, часто проводжу тренування на вулиці, адже це свіже повітря та загартування.
Під час тренувань я доводжу жінкам, що вони можуть набагато більше, ніж вони думають. Я завжди говорю, що ми сильні. І якщо дійсно чогось хочемо, то можемо легко це зробити. Я стимулюю, надихаю.

097 563 4579

Фото: Віка Щеголькова