У неї неймовірна кількість енергії, якою вона охоче ділиться з оточуючими! Красуня, спортсменка, оптимістка, мати трьох дітей. Захоплює, стимулює, розповідає про тренування й про те, як тримає себе в тонусі.

Олена Крутікова,  директор спортивного клубу «Атлант», сертифікований інструктор з пілатесу, степ-аеробіки та пор де бра (Port de bras): «Якщо людина правильно харчується, дотримується певного раціону, займається спортом,  тоді  все це в комплексі забезпечує відмінний результат:  дуже красиве,  здорове тіло й  гарне самопочуття».

З чого починається та з яких елементів складається кожне твоє тренування?

Розпочинається тренування обов’язково з посмішки! У мене навіть такий функціональний пілатес, він сам по собі дуже енергетичний, заряджаючий, це не швидке тренування, а в такому впевненому темпі з правильним глибоким грудним диханням. Коли ми дихаємо, організм насичується киснем, що автоматично налаштовує на позитивну роботу, як би важко не було. Взагалі протягом тренування виділяються ендорфіни, відбувається обмін енергією! Це головне!

А з якими цілями приходять до тебе на тренування?

По-різному: спина болить, схуднути, приходять, коли починаються проблеми з суглобами, але найчастіше, коли спина болить! Та, звісно, краще проблеми попередити, щоб уникнути їх! І тримати себе в тонусі!

Наскільки важливе фізичне навантаження й правильне харчування? Одне без іншого не може бути?

Абсолютно не може! Адже має бути взаємодія! Важливу роль відіграє не лише тренування, але й правильне харчування, тому що від нього на 70% залежить стан фігури. А фізичне навантаження тримає тонус м’язів, стан шкіри, також це настрій, метаболічні процеси поліпшуються. Тут не можна відокремити: тільки харчування або тільки фізичні навантаження. Якщо буде тільки правильне харчування, зменшиться м’язова маса, буде просто схуднення, і разом із жировим прошарком будуть зникати й м’язи… Якщо людина правильно харчується, дотримується певного раціону, займається спортом,  тоді  все це в комплексі забезпечує відмінний результат:  дуже красиве,  здорове тіло й  гарне самопочуття

Твої особисті секрети про те, як тримати себе у формі.

Елементарні вправи для пресу, для м’язів спини, планка… Планка – це взагалі універсальна вправа,  коли працюють абсолютно всі м’язи!  Дуже корисна. Плюс, коли я прокидаюся, випиваю склянку води, обов’язково протягом дня теж певна кількість води, до 2 літрів, і правильне харчування (посміхається).

Що тебе робить ось такою, якою ти є?

Приходжу додому, а у мене там діти (посміхається)! І розумієш, що в них сенс! Тобто моя сім’я – це моя підзарядка! Також робота, мої тренування… Ми сміємося, жартуємо, на тренуваннях веселимося, потім чай і кава, емоції. Це чудово!