Вона турботлива та креативна матуся, яка втілює для своїх дітей різноманітні ідеї, а також спростила роботу у підготовці до будь-якої дитячої події всім іншим батькам, створивши унікальний сайт, за допомогою якого ви продумаєте свято від початку до кінця! Батьки, беріть собі на замітку…

Мілько Людмила – засновник і керівник сайту https://babyevent.com.ua/, сайт-каталог дитячих закладів не  лише Вінниці, а й усієї України, також каталог аніматорів, солодощів і різних дрібничок, які потрібні для облаштування яскравого Дня народження для вашої дитини.

Що є цікавого у вас на сайті? Наприклад, заклади, аніматори, декор, солодощі, що там?

Є у нас 6 рубрик: «заклади», «аніматори», «солодощі на замовлення», «прикраси для свята», «різні дрібнички», «новини». У новинах розміщуємо статті та ідеї, як можна тематично відсвяткувати дитячий День народження, починаючи від одного року до підлітків.

Це взагалі найважчі дві категорії:  1 рік, коли малеча ще нічого не розуміє, і підліток, коли він уже занадто все розуміє, його нічого не цікавить. Та, з іншого боку, якщо підлітку нічого на його свято не зробити, буде образа, щоб там він не казав.

Розміщуємо ідеї різних тематичних свят, а в «дрібничках» пропонуємо послуги, наприклад,  замовлення лімузина. Ми теж практикували старшій дочці таке: я замовила лімузин, і вони з подружками катались, їм дуже сподобалося!

А які ще є різні цікавинки, поради, окрім лімузина?

Можна ще замовити карету-авто, вона просто шикарна і оздоблена зовсім як карета. А можна замовити карету з кіньми, але це тільки влітку… Зараз дуже популярний картинг, та це більше для хлопчиків, хоча і дівчатка полюбляють. Ще моїй середній дочці дуже подобаються коні, вона просто в захваті від верхової їзди. Також  чудовий варіант – це аквапарк, але це якщо небагато діток. Та не забувайте, що це вода, за дітьми треба дуже уважно дивитися. Чудовий варіант: піти на каток, а потім – на піцу.

У чому  користь вашого сайту, як це може полегшати батькам життя?

Ви можете не реєструватись і переглядати всю інформацію, можете зареєструватись – тоді у вас буде власна сторінка. Кожен заклад має кнопочку «додати в обрані» – і ось ця інформація про сайт, про аніматорів, про кульки з’являється на вашій особистій сторінці. Тобто ви заходите на свою сторінку – і одразу бачите, який заклад ви обрали, аніматорів та інше. Там є всі контакти, повністю увесь спектр послуг, які вони надають, плюс посилання на їхні сторінки, тобто ви можете перейти на їхню сторінку, все подивитися, додати цю компанію собі у ваш «лист побажання»  і роздрукувати, потім у вас уже буде чіткий список, готовий план вашого свята. Вам залишається лише зателефонувати в заклад, домовитися про дату. Не потрібно ходити від закладу до закладу, шукати, витрачати час і нерви. Ми все це зробили вже за вас! Плюс на сайті кожної компанії є відгуки. Щоб залишити свій відгук, реєструватись не потрібно:  будь-хто може зайти і писати. Це все дуже зручно!

Ви рекомендуєте на своєму досвіді?

Так! У мене 3 дітей! В основному, усі ідеї я втілили для них. У нас на сайті є дві категорії закладів: ті, які ми рекомендуємо, і ті, які ми пропонуємо, тобто вони є в переліку, але ми там не були (тоді там є спеціальний значок).  Адже ми плануємо охопити всі міста України, у нас можна знайти заклади не лише з Вінниці!

А зараз на сайті є окремі міста чи вся Україна?

Уся Україна! Усі міста охоплені, але в деяких тільки один заклад.

Якщо ви не знайшли свій улюблений заклад чи аніматора в нашому списку, ви самостійно можете їх додати та поділитись з іншими турботливими батьками!

Влаштовуйте дітям свято незалежно від їх віку! Даруйте своїм донечкам і синочкам яскраві відчуття та незабутні емоції! Адже все забувається, а емоції – ні. А ми вам допоможемо легко створити Казковий День Народження Вашого Малюка.