В кабінеті стоматолога хоча б раз в житті був кожен з нас. Найчастіше в клініку приводить біль в яснах чи зубах, але іноді пацієнтом рухає особисте бажання бути здоровим та проходити профілактичні огляди. Що діється за дверима стоматологічної клініки «ЛЕВІКА» та чому дантисти перестали приносити біль?

Приймальня
Одна з найбільших стоматологічних клінік в Вінниці розташована на тролейбусній зупинці Шевченка. Працюють у зручний час як для пацієнтів, так і для працівників.
8.00 — 21.00, сб 8.00 — 15.00, нд — вихідний
Перша особа, з ким ви контактуватимете, буде адміністратор з приймальному залі. Працює попередній запис за номерами 098 667 3447, 073 463 1816. Вас проконсультують допоможуть обрати лікаря, і чемно нагадають про візит напередодні.

Ключові моменти
«ЛЄВІКА» – це сімейна стоматологічна клініка, тому тут приділяють багато уваги і з особливою турботою ставляться до дитячого відділення. Сюди можна прийти з малюком, починаючи з 6-місячного віку.
Працюють в місті більше 10 років і надають 3 роки гарантіі на всі послуги.

Послуги
Стоматологічна клініка «ЛЄВІКА» — це всі види стоматологічних послуг під одним дахом.
Терапія
Дитяча стоматологія
Хірургія
Протезування
Ортодонтія
Лікування під мікроскопом
Ендодонтичне лікування
Комп’ютерна томографія
Пародонтологія (лікування ясен)
3D – технології лікування( реставрація та протезування за допомогою комп’ютера без відбитків!), імплантація.

Акції на лікування
Кожні два місяці в клініці діють акції, нправлені на лікування чи профілактику стоматологічного здоров’я.
Також працює постійнодіюча 20% знижка на лікування для багатодітних родин. Знижка надається при наявності посвідчення багатодітної родини і є нашим внеском у добробут великих родин.

Екскурсія для дітей
Якщо Ви збираєтесь відвідати стоматолога з дитиною,
добре продумайте, що будете говорити та які емоції транслювати дитині перед прийомом!
Адже для дітей важливе Ваше сприйняття і її досвід буде базуватись на Ваших переживаннях.
Та краще відвідайте ЕКСКУРСІЮ у стоматологію ЛЄВІКА у вихідні, попередньо записавшись у адміністратора. Познайомте дитину зі стоматологом у ігровій формі.

Слідкувати
facebook.com/LEVIKA2006
youtube.com – Стоматологічна клініка ЛЕВІКА
levika.com.ua

Ходити до стоматолога більше не болить!

Ще декілька років тому за ініціативи стоматологічної клініки «ЛЄВІКА» лікарі-стоматологи, що мають за плечима десятирічний (і більше) досвід спілкування із маленькими і великими пацієнтами, об`єдналися в спільній меті розвивати у дітей міста Вінниці звичку піклуватися про своє стоматологоічне здоров`я. Так виник благодійний фонд «Майбутнє без болю».

З тих часів в деяких школах і садочках нашого міста пролунали перші «уроки гігієни». На цих уроках лікарі-стоматологи знімали маски «страху» з дітей і навчали доглядати їх за своїми зубками.

Мета нашого БФ – сформувати у дітей України обізнане та відповідальне відношення до свого стоматологічного здоров`я та забезпечити якісне, безкоштовне стоматологічне лікування соціально-незахищених українських дітей.

Але на цьому думки покращити стоматологічне майбутнє дітей Вінничини не припинились.

Відчуваючи страх і біль дітей та батьків, що приходять до лікаря-стоматолога, вже з наявною у малечі, частіше запущеною стоматологічною проблемою, наше лікарське серце не витримало і почало шукати рішення для ліквідації проблеми страху до лікарів-стоматологів.

До роботи був підключений дитячий психолог. Протягом 4-х років, на базі стоматологічної клініки, вона приймала дітей, батьки яких хочуть, щоб малеча не мала психологічних проблем від стоматологічних втручань. Психолог займалась як з дітками, що вперше відвідують стоматолога, так і з тими, що вже мають проблему стоматофобії. В обох випадках діти мали змогу погратись в умовах стоматологічної клініки та звикнути до нових умов, і сприйняти лікарів, як помічників на шляху до здорової посмішки.

Тепер цей багатий досвід зібрався під крилом благодійного фонду із закликаючою назвою «Майбутнє без болю». Адже метою нашого фонду є створення майбутнього для дітей України без зубного болю та страху до стоматологів.

Для цього ми гуртуємо навколо себе різних спеціалістів: стоматологів, теперішніх і майбутніх, психологів та дієтологів.

Але їх єднає одне спільне бажання зробити так, щоб діти нашої країни здобули гарну звичку слідкувати за своїм здоов`ям, в тому числі — за стоматологічним, що виражається у вмінні доглядати за зубами та вчасно відвідувати лікаря-стоматолога. Також спеціалісти приділяють увагу харчуванню для здорового способу життя, та допомагають побороти страхи, що виникають на шляху до гарної посмішки.

Фонд чекає на співпрацю стоматологів, як майбутніх (студенти, інтерни), так і теперішніх. Ми пропонуємо приєднатись до нашої громади для проведення благодійних заходів у межах діяльності фонду у дошкільних навчальних закладах і школах, масових міських заходах. Поки що ми працюємо у Вінниці та області. Але приймаємо пропозиції для розширення меж діяльності.

Чекаємо на допомогу і співпрацю:
– Нам необхідні подарунки на заохочувальні конкурси для дітей у навчальних закладах. Це може бути гігієнічна та сувенірна продукція, що має стоматологічний нахил та цікава для дітей.
– Також нам необхідні якісні стоматологічні матеріали та інструмент для проведення стоматологічного лікування на базі клінік-партнерів.
Пишіть: maibezbolu@gmail.com

Почесні учасники БФ
Полішко Олена Григорівна,
стоматологічна клініка «Берегиня»
вул.Келецька, 104 | 067 998 4521

Галактіонов Олексій Одександрович
ВОДКЛ, Хмельницьке шосе 108 | 096 211 7018

Лікувально-діагностичний центр «Центр-В»
вул. Ак. Ющенка, 8 | 067 536 4024
tsentr-v.com.ua

Медичний стомат. центр «Гіппократ»
мкрн. Поділля вул. Зодчих, 20 | 098-887-66-88
hippocrat.vn.ua

Стоматологічна клініка ЛЄВІКА
вул. Келецька, 26 | 098 667 3447, 073 463 1816
levika.com.ua

Почесні партнери БФ
SPLAT
Стоматологічна клініка «Смарт Дентал»
пл. Гагаріна, 2, 5 п., Універмаг | 068 608 9677

Фото: Вадим Пошелюзний