Вже другий рік поспіль медійний проект «Амбітна Пані» спільно з шоу-румом MyLook_ua проводить соціально-іміджевий проект VonaNova. Цей захід один з тих, про який приємно згадати і розповісти: краса і натхнення, елегантні гості і приємні враження. Цього року проект був удвічі приємнішим, адже ми, нарешті, презентували друковану версію видання «Амбітна Пані» і трішечки святкували свою другу річницю. Проект, який розповідає про непересічних вінничан, які діляться своїми історіями, принципами та правилами життя, став тактильним!

Ініціатором таких змін стали засновниця і душа «Амбітної пані» Марина Присняк та творчий генератор видання Анна Вараниця. Вони не побоялися осуду та скептичних поглядів на таке рішення, а запросили до співпраці таких же амбітних, веселих, невгамовних та натхнених професіоналів своєї справи. Спільна робота всієї команди вилилась у перший друкований номер «Амбітної пані».

В розважальному комплексі Люди Fusion Place зібрались близько 100 гостей, які уже повернулись із відпустки або ще не встигли втекти з міста. Улюблені герої, про яких ми писали, читачі і небайдужі люди, які допомагали нам цілий рік, вітали і розповідали про зміни та досягнення в їх житті. Непередбачувані, емоційні, сміливі привітання прозвучали на адресу видання «Амбітна Пані». Ведучий заходу – Андрій Яценко.

Пріоритетне право на перше вітальне слово отримала Віта Блажей, одна із засновниць соціально-іміджевого проекту VonaNova та власниця шоуруму молодих українських дизайнерів Мylook _ua. Віта подякувала всій команді «Амбітної пані» за плідну співпрацю та побажала процвітання, нових цікавих гостей і довгих років існування!

Вся команда журналу урочисто перерізала символічну червону стрічку, яка символізує для нас новий етап, нові амбітні цілі та завдання, нові емоції та враження, новий шлях, на який ми стали, і, власне, нових нас.

Партнери свята Вермути CinZano та Barman Show SiVi влаштували грандіозний вибух позитивних емоцій. З першої хвилини цього яскравого запального шоу хлопці подарували гостям багато веселощів і радості. Яскравий тандем Barman Show SiVi показав справжнє шоу із застосуванням літаючих пляшок, шейкерів, склянок, вермута і льоду. А ресторан «Слов’янський двір» приготував презентацію свого закладу та пригостив усіх гостей смачними стравами з власного меню, серед яких – качина грудинка, приготована на мангалі.

Також дивували Люди Fusion Place: гастрономічним поглядам гостей були презентовані рідкі спеції.

Так уже заведено в «Амбітній Пані», що не тільки нам дарують подарунки, а й ми поспішаємо здивувати своїх гостей. Так і сталося, в рамках святкування соціально-іміджевого проекту VonaNova, було розіграно безліч подарунків від організаторів та партнерів заходу. Серед подарунків були: сертифікати на знижки, книги, імбирне печиво ручної роботи, індивідуальне заняття з тренером, та навіть можливість пройти навчання та отримати водійське посвідчення.

Музичний подарунок підготували Влада Дука “Територія Театральної Творчості” та чарівна засновниця проекту «Переродження за 21 день» Ірина Мелащенко. Душевну пісню про голубів в виконанні акапельно гості слухали із замиранням серця.

В рамках заходу відбувся надзвичайно цікавий діалог успішних, чарівних та амбіційних жінок. Анна Вараниця підготувала для всіх бліц питання, які цікавлять кожну з нас: про сімейні цінності, професійні успіхи, мрії та плани на майбутнє, а ще про ідеальну сукню та жіночу сумочку.
Ще одна з піднятих тем – це соціальні мережі, та їх роль у житті сучасної пані. Більшість гостей зізнались, що вже не уявляють своє життя без цієї складової, але їх використання не повинно сходитись на бездумному гортанню стрічки новин. Відомий блогер Олена Павлова зазначила, що соціальні мережі на сьогоднішній день можуть стати потужним інструментом у добрих справах, і не потрібно про це забувати. Учасниця діалогу Милослава Черній закликає не тільки читати чужі пости, а ще і писати свої, та спонукати людей до діалогу.
Козик Ольга – головний ортодонт стоматологічної клініки «32 богатиря» та SmartDental поділилася досягненнями та успіхами у своїй професійній діяльності. Девіз Ольги – краса і здоров’я, які стають запорукою успіху для кожної людини.
Не оминули і тему чоловіків. Засновниця туристичної агенції «Зефір» Світлана Мелобенська розповіла про свою сім’ю і те, що без підтримки рідних вона би не наважилась на нові великі проекти. Зараз родина готується до подорожі у Діснейленд, а у подальшому мріють побувати в Норвегії.
Ольга Петреску, співвласниця салону краси Beautycom, поділилася своїми сімейними традиціями та розповіла, що в їхній родині по неділям не користуються гаджетами і не згадують про роботу. Цей день присвячується тільки родині.

Як багато граней у талановитої людини. Аня Вараниця не тільки пише чудові та глибокі тексти, ставить яскраві театральні постановки, а ще і прекрасно танцює. Талановита людина талановита у всьому! Подарунком для всіх став неперевершений Анни в образі пристрасної Кармен.

Соціально-іміджевий проект VonaNova – це одна з тих подій, яка нагадує нам про те, як же важливо прагнути змін на краще. Такі проекти залишають після себе приємний післясмак, як від гарного вина. Не вистачить цілої статті, щоб розповісти вам, як багато людей приєднались в наше коло однодумців. Ця велика співпраця творить чудеса, за два роки плідної роботи ми точно переконалися в цьому.
Друкована версія журналу «Амбітна Пані» – це великий крок, який вимагає від нас величезних зусиль та відповідальності. Але ми обов’язково впораємося. У нас ще багато чудових історій, які ми обов’язково розповімо в наступних номерах. Читачі довіряють нам, ми – працюємо для них, і ось так, крок за кроком, світ довкола стає краще.
Вона насправді нова, вона дійсно змінюється!

Фото: Діна Панасюк