17 жовтня в ресторані Churchill Inn відбувся успішний сніданок з Анно Лавровою за участі журналу «АМБІТНА ПАНІ».  То була субота, осіння і ще майже тепла. Дістати себе з ліжка було не так просто, але в одному ресторанному залі ми зібрали 24 вінничанки і київську гостю, аби потеревенити про успішність, амбіції, власні інструменти розвитку та справді те, чого хочемо понад усе.

Ресторан Churchill Inn пригощав гостей авторськими еко-закусками й еклерами, а Анна привезла з Києва ніжні брауні. Як завше, живі квіти на столах, чемні офіціанти, господиня закладу, яка разом з нами прокинула вранці, аби тепло зустріти, поділитись власними роздумами і послухати інших жінок.

Школа англійської мови FLASH кожній учасниці допомогла перевірити рівень знань мови. За чашкою кави, в перервах між діалогами, у власних роздумах ми виконували переклад так звичних, майже повсякденних фраз на англійську.

Іспанський бренд ТМ BYPHASSE кожній гості сніданку подарувала зразки продукції по догляду за обличчям та спа-комплекс догляду за ніжками, а спікеру – набір з догляду за тілом та обличчям. Ми ж жінки, а тому любимо подарунки, увагу, час, який належить лише нам.  ТМ BYPHASSE – тому що я себе люблю!

Мої, редакторські, короткі вижимки зі сніданку з Анною Лавровоюі:

 1. Просинайтесь дійсно рано, як Анна, о 5-15: то додає часу бути більш продуктивним
 2. Займайтесь йогою, аби тіло, думки і емоції тримати в якісній формі
 3. Читайте мінімум 1 годину/день
 4. Мінімум 6 годин ефективного сну
 5. Вмійте чітко задавати собі запитання і чесно давати відповіді на них
 6. Фінансовий будинок: стабільний дохід + фінансова подушка + медичне страхування здоров’я і життя + інвестиції
 7. Ролі. Надважливо розуміти, які ролі в своєму житті виконуємо, і виконувати які хочемо навчитись.
 8. 100-11-1. То є методологія постановки цілей і бажань. Запишіть протягом 15 хвилин 100 своїх бажань. Порівнюючи кожні два суміжні пункти, скоротіть список до 10, а потім з нього складіть 1 речення, вписавши 10 важливих для вас цілей  в контексті емоції, яку мрієте відчути.
 9. Не варто ставити цілі з надривом
 10. Стабільність – це ознака класовості
 11. ВОТКИ, STEP, трикутник Франкліна
 12. Блокнот: має бути надихаючим, з різними цитатами, побажаннями, вклейками, фактурами і тим, що включає саме вас.
 13. Вправа годинник. Уявіть собі годинник і те, якою частиною його механізму ви являєтесь. Що станеться, якщо ви перестанете працювати? Як то вплине на роботу годинника, час, оточення?
 14. Складіть списки людей, без яких ви не дійдете до кінцевої цілі.
 15. Подорожі: багато, завчасно, далеко, реально.
 16. Вправа, як себе тримати в руках і не гримати, коли дуже хочеться: факт події – що відбувається – ціль – варіанти досягнення цілі.
 17. Не стійте на місці і рухайтесь на повну ногу.
 18. На сніданку більшість жінок обрали роль мами як ту, яка найліпше у них виходить. Вінниця – колиска наша і наших дітей, саме тому наше місто так швидко розвивається, воно тепле і комфортне.

Фото: молода й амбітна Марія Григорук.