vk.com/incanto_pole_dance
0733131380  |  Київська,4

Я давно знала INCANTO , та з Яною Іщенко познайомилась декілька тижнів тому в соціальних мережах. І ось зараз вона сидить поруч і розповідає, як змінює долі дівчат , колись змінивши свою. Бо хотілось стати іншою.

До нас ходять жінки різного віку і комплекції та різних професій. У нас є жінки, які працюють і в міліції, і в медичних установах, жінки, які навчаються, працюють викладачами. В основному, до нас приходять за гарним настроєм і підтримати форму. Деякі згодом починають отримувати якісь амбіції, хочуть приймати участь у змаганнях або на звітних концертах, які ми влаштовуємо.

Спершу дівчта дуже скуті, закомплексовані. Згодом починають розкриватись – і це помітно і приємно.

Усі настільки різні! Є дівчата, які ніколи не ходили на підборах. А так як раз на тиждень я проводжу тренування з екзотику, яке виконується в спеціальному взутті – стріпах, вони почали казати, що їм легше стало ходити на каблуках. Дане тренування я ввела, аби дівчата стали розвивати свою пластичність. Бо, як правило, є ті, які хочуть брати участь в арті чи спорті, а коли у них не натягнуті носочки і немає плавності ліній, це виглядає дуже негарно.

На тренування я приходжу раніше, а тому ще спостерігаю, як займаються в попередній групі. То тренування на полотнах, тому я з цікавістю виловлюю якісь елементи, які можна потім використовувати на своїх тренуваннях. Далі готую всі килимочки, пшикалки, тряпочки для протирання пілонів. Поступово сходяться дівчата, чуюються милі гомоніння, розповіді про життя та роботу. Наші зайняття ми почанаємо з бігу, потім – гамірне веселе тренування, вкінці – прокачки та розтяжки: качаємо прес, стоїмо в планочках.

А ще ми час від часу влаштовуємо креативні фотосесії.

Дівчата після тривалих тренувань змінюють стиль, стають впененнішими в собі, більш відкритими, менше хвилюються. Люблять себе більше. Як правило, змінюється відношення до спорту: займаються навіть вдома після тренувань. Також стають більш комунікабельними та відповідальнішими.

Дієти – то все брехня, бо немає золотої пігулки. Дієти лиш на кефірі чи гречці не принесуть жодних результатів окрім незбалансованого харчування і наслідків від того, то я кажу як випускниця мед.університету. Якщо мої учениці хочуть консультацію по правильному харчуванню – я їм її надаю.Правильне харчування  це не значить нічого не їсти, це говорить про харчування відповідно калоріяжу та співвідношення білків, жирів і вуглеводів.Я колись теж важила 75, а зараз 54. Не голодую, їм все, просто правильно.

На даний момент в Вінниці є багато подібних шкіл. Кожна має свої як особливості, так і мінуси. INCANTO я позиціоную як дружню школу, в якій головне – підтримати здоров”я і мати гарний настрій. Ми часто проводимо фотосесії, з чудовими декораціями, робимо спеціальні забудови і постановки. Ми лояльні до всього: побажань, оплат, тренувань.

Для тренувань ми маємо два зали.
Форма одягу: пол-денс – короткі шорти та топи, для фіксації на пілоні, аби мати можливість гарно сковзати по ньому. Для полотен – закритий облягаючий одяг, щоб не мати опіків. Якщо ж ми говоримо про хореографічне направлення, то вони взувають кросівки або щось на твердій підошві.

Тренування проходять щодня, але ми також маємо індивідуальні зайняття.

Займаюсь з 2013, тренером стала 2 роки тому. Спочатку в полденс я прийшла закопмлексованою дівчиною з надлишковою вагою і бажанням стати іншою. Про це ще мріяла з дитинства, але тоді в Україні ще не було подібних студій, в Вінниці тим більше. Саме до полденсу мене підштовхнула Єва Лонгорія, яку на пілоні я побачила в якійсь передачі. А потім в Вінниці відкрилась школа, в яку підказав мені піти мій тоді ще хлопець, тепер уже чоловік. Спершу, як всі, я ходила двічі на тиждень, потім мені того стало мало, тому тренувалась надто багато і щодня. Тоді мені й запропонувала Марина Бондар, в той час тренер і власниця студії пол-денсу INCANTO, стати тренером.

Восени 2016 я пройшла атестацію від Ukrainian Pole Sport Federation, це організація в Україні, яка є частиною International Pole Sport Federation, федерація, яка подала заявку до Олімпійського Комітету.  Через певний час наш вид спорту уже стане олімпійським видом спорту. Я пройшла атестацію як тренер, отримала сертифікат першої ступені. Це були 5 днів навчань та тренувань, здача екзаменів. Було нелегко, але я отримала дуже багато корисної та ціквої інформації.

Мій чоловік мене підтримує у тренерській діяльності. Так як більшість мого часу займають зайняття, додому я повертаюсь щасливою і злегка втомленою, від того у мене немає часу на непотрібні речі і вияснення відносин. Чоловік вдома пілон поставив, а тому часом навіть підстраховує мене у трюках.

Колись я дуже сильно надихалась Бенді Кейт – це одна з чемпіонок світу в одній із версій змагань. Тепер я захоплююсь екзотиком, а саме хард-екзотиком – це середнє між спорт полденсом, де є силові елементи, та роботою на підборах. Даний напрям не сильно розповсюджений, в Україні є буквально 3-4 людини, які дають майстер-класи.

Нещодавно я їздила до одеситки Міли Філ та Козакевич Олени – цікаві дівчата, дуже сподобалось на їх навчанні. Хоча я не переймаю все, завжди обираю для себе якісь «фішечки», які інтерпретую по-своєму. А ще була на індивідуальному  тренуванні у Христини Юрчено, вона тепер викладає в Росії. Ще є дуже цікава дівчина Світлана Юрчак, у неї мегацікаві елементи.

Я  обожнюю фентезі і фантастику, і взагалі не терплю мелодрами, бо їх вистачає в реальному житті. Захоплює щось супергеройське, чого немає в щоденному житті.

Що в собі має розвивати сучасна жінка? Красу тіла
Ваші звички, щоденні ритуали та книги/фільми, які любите? Вчити вірші. Подорожувати
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO?   Упевненість в собі, и навчатися чомусь новому

Альона Бельська

Що в собі має розвивати сучасна жінка? Самодостатність
Книги/фільми, які любите? Ш.Бронте «Джен Ейр»
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO? Розвиток, спілкування, нові знайомства, допомагає підримати форму, впевненість в собі.

Петрова Анна

Що в собі має розвивати сучасна жінка? Самостійність
Ваші звички, щоденні ритуали та книги/фільми, які любите?  Зарядка, чтение книг, просмотр сериалов, работа по дому. Из книг люблю “Три товарища””, “” Гарри Поттер””, “”Алхимик”, фильмы – “Бегущий в лабиринте”,” Три метра над уровнем неба”.
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO? Впевненність, що десь тебе завжди раді бачити, впевненість в собі, силу волі.

Борзик Анастасія

Книги/фільми, які любите?  «По контуру лица», «V-значит вендетта», «Охранник для дочери».
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO? Дает возможность совершенствоваться морально и физически.

Евгения Обвинцева

 

Що в собі має розвивати сучасна жінка? Жіночність
Ваші звички? Моя звичка – кава.
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO? Сила, впевненість, натхнення, гарний настрій, нові знайомства, позитивні емоції, спілкування.

Наталія Крук

Що в собі має розвивати сучасна жінка? Креативність
Ваші звички, щоденні ритуали та книги/фільми, які любите? Завжди вхожу у приміщення з правої ноги,полюбляю комедії та фантастику,в книгах надаю перевагу психології, фантастиці та класиці.
Розкажіть, що дає вам студія INCANTO? Віру в себе та свої можливості, нові знайомства, відпочинок та позитивний настрій.

Наталія Закорчевська

Текст: Марина Прісняк
Фото надані студією INCANTO