Діти — то велика радість у житті. Коли ця радість перетворюється на успішний бізнес, а діти приймають у ньому безпосередню участь, являючись при цьому основним джерелом натхнення, — напевне, це і є щастя. Про те, як його досягти, «Амбітній пані» розповіла Валерія Борисівна Проніна, директор «Дитячої Планети» в Вінниці.

Валерія Борисівна, розкажіть нам, як так сталось, що ви, корінна хмельничанка, переїхали працювати у Вінницю?
Чесно скажу, я не планувала залишатись працювати у Вінниці. Три роки тому я приїхала до міста в складі команди розвитку парків сімейного дозвілля. У Вінницю я закохалась із першого погляду, місто живе у своєму неспішному ритмі, машини рухаються повільніше, а люди частіше посміхаються один одному.
Коли ми створили з нуля «Дитячу планету», то я вже не могла розлучитись зі своїм дітищем і залишилась працювати тут у якості першого директора. Жодного разу не жалкувала про прийняте рішення й дуже пишаюсь нашими успіхами. З кожним роком кількість постійних відвідувачів зростає, а сім’ї, які довіряють нам святкування днів народжень, уже давно стали нашими добрими друзями.

Розкажіть нам про свою команду, яка вже не перший рік працює з вами.
Коли я почала працювати в мережі парків для святкувань днів народжень, то персонал уже був набраний на 100 %. Маючи неабиякий досвід управлінця, я замінила лише двох гравців. Тоді команда запрацювала як годинниковий механізм. Від нас працівники ідуть тільки в декрет. Причина такого успіху криється в політиці компанії. Наш персонал постійно відвідує різні тренінги та навчальні програми, вони забезпечені фірмовим одягом, а ще премії, корпоративи та можливість самим випробовувати на собі всі батути та атракціони.

У чому ваша конкурентна перевага?
Різниця величезна. Парк налічує в собі найсучасніші атракціони. Наприклад, наша батутна арена є найбільша в місті. Вона призначена не лише для розважальних цілей, тут є можливість займатись професійним спортсменам. А ще велика кількість гірок та лазанок для дітей різного віку та фуд-корт із найсмачнішими стравами. Наша міссія — це активний сімейний відпочинок та святкування днів народжень гостей.

Судячи по вашій зайнятості, ваш робочій день майже ніколи не закінчується. А як щодо сім’ї? Чи маєте якісь традиції та звички, яких дотримуєтесь щодня?
Маю свою власну ранкову традицію: я обов’язково повинна випити зелений чай із лимоном та однією ложкою цукру наодинці. Рідні вже добре знають, що це мій час, щоби налаштуватись на новий день.
Вечір п’ятниці завжди присвячений нам із чоловіком. Ми не залишаємось дома, а відвідуємо улюблені місця або відкриваємо для себе нові заклади. У ритмі великих міст так легко втратити зв’язок один з одним, тому потрібно відкладати всі справи, щоби присвятити час коханій людині.

Ми часто у своєму житті допускаєм різні помилки, які дають нам поштовх рухатись уперед. Поділіться з нами вашим досвідом?
До переходу в «Дитячу Планету», я думала, що вже все знаю й мені не потрібно навчатись далі. І коли стало питання про відкриття сучасного парку розваг для всієї сім’ї та управління новою командою працівників, я зрозуміла, що помилялась. Адже, освіта й саморозвиток допомагають добиватись поставлених цілей.

У цьому випуску ми досліджуємо мобільні телефони наших героїнь. Скажіть, для вас телефон – це лише засіб зв’язку, чи щось більше?
Це все моє життя! Розкрию вам таємницю, що маю два телефони: один особистий, а другий — корпоративний. При цьому корпоративний номер «Дитячої Планети» доступний для відвідувачів парку, він першим вказаний в усіх рекламних буклетах і афішах, і саме на нього найчастіше телефонують гості. Те, що я маю змогу отримувати ці дзвінки – це моя принципова позиція, адже якщо ти втрачаєш зв’язок безпосередньо з людьми, для яких ти працюєш, то це шлях у нікуди.
З програм постійно використовую Skype, Youtube, Viber, мессенджер, соціальні мережі, у які попадають тільки ключові моменти мого життя. Телефони ніколи не вимикаю, а якщо так стається, що вони розрядженні, то відчуваю себе не у своїй тарілці. Так, напевне, це залежність.

Розкажіть для ваших нових клієнтів, які існують правила відвідування «Дитячої планети»?
У першу чергу, батьки мають розуміти, що вони відповідають за дітей, а атракціони розподілені по віку. Такий розподіл допомагає запобігти травмам. Із собою потрібно мати змінне взуття, або придбати в нас шкарпетки і скористатись нашим взуттям, яке проходить санітарну обробку. Ще один важливий момент — їжа та напої, їх не можна приносити із собою. Також на території «Дитячої планети» ведеться відео зйомка та працює фотограф.

Фото: Віка Щеголькова