Її звати Аліна Урбан, дехто пам’ятає як Аліну Наливайко. Але одного разу вона вирішила взяти для себе творчий псевдонім, історія якого належить її родині.

Розкажи про себе
Я звичайна людина, зі своїми цінностями, плюсами та мінусами. Достатньо смілива для того, щоб покинути стабільну роботу та піти у творчість попри протистояння і нерозуміння рідних та близьких. Але іноді достатньо слабка для деяких рішучих кроків. Я дружина справжнього, надійного, сильного чоловіка та мама двох енергійних, харизматичних хлопців. Ось так буває, коли працюєш безпосередньо з дівчатами, вдома тебе оточують тільки хлопці.

Справа, яку розвиваєш
Першим був візаж. Це саме та справа, яка дала поштовх для змін у моєму житті, в яку я поринаю повністю та отримую від цього неймовірне задоволення. Потім були брови: мені здавалось, що підібрати форму, враховуючи індивідуальні риси обличчя, то зовсім нескладно. Але, як виявилось, це детальний, але неймовірно цікавий та захопливий процес, який можна вдосконалювати нескінченно. Наприклад, нещодавно я закінчила курс з основ фізіогноміки. Ці знання дають мені можливість враховувати не тільки індивідуальні риси обличчя, але й особливості життєдіяльності та характеру моєї клієнтки та передати це все формою брів. Брови можуть також коригувати деякі нюанси обличчя. А ви про це знали? Ще одна моя улюблена справа – це ламінування вій, за допомогою якого я можу моделювати погляд дівчини, використовуючи її натуральні війки. Так можна зробити різні ефекти погляду.

Бажання розвитку мотивувало мене скласти авторські курси з цих трьох напрямків. Тепер я ще і передаю свої знання охочим. Але тут можуть працювати не всі. Та це я теж зрозуміла за декілька років викладання.

Філософія бренду
Моя робота – це дещо більше, ніж поверхневий контакт при виконанні б’юті процедур. Я поринаю у клієнта повністю, намагаюсь виявити, що і де ми хочемо змінити. Тільки після цього ми починаємо шлях разом. Ми, дівчата, прагнемо змін. Це закладено в нас природою. Жінка має бути красивою і собі подобатись. Мій підхід в роботі дає можливість дівчатам винайти свої цінності у зовнішності та полюбити їх.

Чому відкрила свою справу?
Коли ще справа макіяжу була на рівні хобі, я зіштовхнулась з тим, що дівчата навіть з ідеальною зовнішністю шукають в собі недоліки, з яких народжуються комплекси та нелюбов до себе. Певно, це плоди пострадянського виховання. Але я повірила в те, що можу змінити ставлення до себе у жінок. Вже майже 10 років мені це вдається. Я щаслива, що обрала цей шлях.

Контакти/вартість/портфель послуг-товарів
Я працюю на Замості та у центрі міста. У пакет послуг входить ламінування вій та брів, моделювання брів, та виконання макіяжу під різні індивідуальні потреби. Працюю зі стилістом в 4 руки, тому час на збір клієнтки значно скорочується. Пакет товарів дещо інший: тут є курси з макіяжу та моделювання брів, які включають декілька різних пакетів. А також формат «для себе» і курс ламінування вій. Цьому можна навчитись як онлайн , так і офлайн. Є індивідуальний онайн-супровід у виконанні мейкапу, а також шопінг з підбором якісної декоративної та доглядової косметики. Ще іноді організовую цікаві тематичні фотодні та івенти.

Хто твій клієнт/гість
Мій клієнт – це, в основному, жінки і дівчата. Але в моїй практиці є і чоловіки, які робили чоловічий мейкап і брови. Мій учень — це людина, яка хоче отримати неймовірно цікаву професію та розвиватись у ній.

Це бізнес чи хобі?
Я, певно, ставлюся до категорії тих небагатьох людей, які хобі зробили частинкою свого життя та монетизували його.

Твій характер
В мене непростий характер (дякую чоловіку, що сприймає мене такою). Я Рак по зодіаку, і мій настрій та продуктивність дійсно залежить від місячного циклу. Не розділяю свої риси і однаково повожусь з чоловіком, і в роботі, і з друзями. Я відкрита, щира, наполеглива. Коли працюю, хочу отримувати ідеальні результати. Іноді моя відкритість дає мені негативний досвід. Але я саме така…

Розшифруй значення слів:
– сім’я – то святе. Це місце, куди хочеться повертатись і ті люди, без яких не можеш жити. Я дуже ціную своїх батьків, чоловіка, дітей. Вдячна за те, що вони в мене є.
– дружба – дуже делікатне явище. Я маю справжніх друзів та подруг, з якими ділю як радощі, так і негативні моменти життя. Вони відповідають взаємністю. Я пишаюсь тим.
– щастя – у кожного воно своє. Іноді я почуваюсь повністю щасливою, але не перестаю вдосконалювати себе.

Відносини: що стоїть в пріоритеті
Пріоритетність в моєму випадку досить гнучка. Часто мені доводиться робити вибір між роботою та дітьми. Але останнім часом вибір присвячений дітям.

Що ти собі не дозволяєш?
Не дозволяю негативних думок, навіть коли здається, що немає виходу.

Як себе мотивуєш
По-різному. Колись тотальним відпочинком, колись музикою та читанням. Але, зазвичай, намагаюсь не давати собі знижати темп. Бо сама велика моя мотивація – то фінансова незалежність і мої діти.

Як визначилась з напрямком, в якому працюватимеш і розвиватимешся?

Після народження старшого сина у мене з’явилась потреба бути не тільки дружино та мамою. Я потребувала реалізації. Так і почався мій шлях.

Як вимірюєш свою успішність?
Складне запитання. Спочатку це були різноманітні навчання, підвищення кваліфікації. Потім я мріяла викладати і почала це робити. Такі були певні кроки до успішності. Зараз мій успіх – це вдячність та повернення клієнтів, успіхи моїх учнів. Дуже круто, коли учні стають хорошими майстрами. Таких дівчат в мене понад 200.

Як відбувається твоє планування дня?
Напередодні я планую, які справи мені необхідно зробити. Але, зазвичай,  планування доводиться коригувати.

Як себе навчаєш?
Проходжу різноманітні навчання у видатних майстрів країни та світу в галузі макіяжу, моделювання брів та ламінування. Дуже люблю поєднувати свою роботу з психологічними аспектами. Для цього вивчаю фізіогноміку та трансфейсінг (трансформація образу людини, опираючись на її запит стосовно особистого життя, розвитку бізнесу тощо)

Розкажи про свої сильні і слабкі сторони
Останнім часом я стала більш лояльною до себе та інших. Це вважаю сильною стороною. Я наполеглива, відкрита, чесна. Одною з сильних сторін є вміння працювати в команді. Також здатність організувати саме командну роботу. Слабких сторін теж є декілька. Але не хочу про то говорити.

Важливий шлях чи результат? Як це стається в тебе?
Завжди важливий результат. Але якщо для мене щось не цікаве, спокійно залишаю це.

У що ти віриш?
Маю здатність вірити в краще.

Люди, які мають на тебе вплив
Мама та чоловік.

Фрази, які тебе змінили/зміцнили
«Иногда черная полоса может стать взлетной», «Выход есть из любой ситуации, даже если тебя съели».

Книги/фільми:
фільмів дивлюсь мало, але якщо вирішила присвятити цьому час, обираю легкі романтичні та комедійні картини.

Улюблені місця

Люблю знаходитись в себе вдома. Дім батьків має для мене особливу енергетику. Також водойми, дуже люблю знаходитись коло них.

Про що я тебе не запитала?
Здається, про все)))


067-503-61-62, 063-149-61-64.
Фейсбук: https://www.facebook.com/Urbanalina2019,
інстаграм: @mua.urban

Фото надані Аліною Урбан