Альона Бордяківська. Навчається в медичному університеті ім.М.І.Пирогова і працює в одній з найбільших європейських фармацевтичних компаній.

Чим ти займаєшся окрім навчання і роботи?

Обожнюю відкривати для себе щось нове. Дуже часто це книги про психологічні аспекти життя. Остання прочитана – книга відомої американської лікарки психології Лілліан Гласс «Я читаю ваши мысли». Вона відкрила для мене нові цінності у спілкуванні з оточуючими, розуміння, що може сказати міміка та жести людей. Розвиток асертивності в собі – доволі класна річ, я хочу вам сказати.
Крім цього, люблю проводити час зі своїми друзями, гуляти в парку, знайомитись.

Які маєш плани на майбутнє: ким хочеш бути, в якій сфері працювати?

Зберегти те, що маю, і тільки розвивати, робити більш колоритним та гармонійним власне життя, бути чудовою людиною та прекрасним спеціалістом в улюбленій справі, коханою дружиною та люблячою мамою. Але до цього також потрібно дійти і, в першу чергу, зустріти людину, яка буде поєднувати мій внутрішній світ, і де ми будемо одним цілим.
А ще хочу відвідати місто запашної кави, шоколаду і архітектурної довершеності – Львів.

Що є важливим в житті, про що забувають дорослі?

Важливим є те, що потрібно цінувати в щасливі моменти. Те що ми вже маємо. І дякувати Богові за здорових батьків, рідних та друзів. Тому що дорослі часто забувають в хвилини життєвих поразок все те, що оточує чудове їх та дійсно є дорогим. І найголовніше – дорослі часто забувають про своїх найрідніших: стареньких батьків, які віддали все для того, щоб вони були щасливі і мали все для комфорту. Частіше відвідуйте своїх бабусь та дідусів: найдорожче золото на світі – бачити щасливих своїх рідних людей.

Якби дали змогу забрати одну річ з побуту, що б то було?

Чесно кажучи, не хотіла б, щоб щось забирали. Бо як інтернет та телефон – це важливі прилади для комунікації та гнучкості у повсякденному житті, так і автомобіль – взагалі невід’ємна частина мого життя на даний момент. Правду все-таки говорять: до хорошого швидко звикаєш.

Особистість, яка тобі подобається: хто це і чому?

Я захоплююся багатьма. Але найбільше вражає великодушність Анжеліна Джолі. Своїм добрим серцем вона допомогла афганським біженцям в Камбоджі, виділивши велику суму коштів для постраждалих. Також впродовж 5 років її гуманітарна діяльність була проведена ще у 9 країнах світу. Як не захоплюватися такою шедевральною особистістю? В одній людині поєднуються найкращі якості: і доброта(крім своїх трьох діток, ще трьох всиновила), й розум, екстравагантність та, звісно, сексуальність. Можу точно сказати – це жінка, з якої потрібно брати приклад.

Розкажи про свої досягнення

На даний момент – це улюблена робота, від якої я отримую масу задоволення та приємного спілкування. Але якщо бути відвертим, то кожного дня в нас всіх є маленькі досягнення, яким потрібно радіти і цінувати.
Тому, коли ви вранці прокинулись з гарним настроєм і відпочивши, – це вже досягнення. У вас чудово розпочався день, і він буде обов’язково продуктивним.

Які програми та додатки в телефоні ти використовуєш найбільше?

Найчастіше використовую додатки iPleer, тому що без музики в дорозі – ніяк. Соціальні мережі, будильник – це святе, тому що я ще та соня. Календар, щоб чітко планувати зустрічі по роботі. І, як кожна дівчина, різні фотододатки.

Кого з блогерів читаєш/дивишся

Не люблю блогерів, не бачу нічого корисного в отриманій від них інформації.

Якісний час з батьками: що робите разом?
З батьками дуже люблю відпочивати, їздити на природу. Тато обожнює рибалку. А без нас, як він каже, в нього кльову немає. Отак ми з радістю розділяємо з ним його захоплення.
Кожні вихідні у нас насичені як від домашньої роботи, так і від спільних поїздок до рідних чи походах по магазинах. Сім’я в моєму розумінні – це одне ціле. Потрібно якнайбільше часу проводити разом, тому що життя, на жаль, швидкоплинне.

Як себе вмовляєш зробити те, що робити не хочеться?

А ніяк не вмовляю. Це потрібно зробити, тому ліниво встаю і роблю. Завжди потрібно заглядати трішки наперед. І якщо потрібно це зробити, так в майбутньому це буде краще для самої ж себе.

Що є важливим в дружбі? Розкажи про свою подругу

Найважливішим в дружбі є підтримка і допомога. Щоб, як у шлюбі: і в радості, і в горі. І чесність та повага.
А найкраща подруга – це мама. У мені закладено з самого дитинства: найважливіші моменти та таємниці надаю перевагу довіряти лише найріднішій людині.

Опиши свій традиційний день: куди ходиш, що робиш

Традиційно день розпочинається з вереску будильника. У мене, по секрету, їх аж 5 в телефоні. Потім – зарядка, яка займає не менше 20 хв.,тому що потрібно себе також у формі тримати і це не мало важливий факт для всіх дівчат,навіть худеньких. А потім – душ, кава і улюблена робота.
Щодня – дня нові знайомства, зустрічі, міста. І автомобіль – мій другий дім.


https://www.instagram.com/bordyakivska

Стаття підготована в рамках співпраці з Юлією Мельник.
Юлія Мельник: організаторка тематичних фото проектів, засновниця та власниця event-студії Юliam.

Фото надані Юлією Мельник.