Початок професії :  Перукарем працюю вже понад  15 років.  6 років тому здобула диплом з кератинового вирівнювання волосся від бренду Luxliss (тоді це був один з перших винаходів технологів). Через декілька років з’явився препарат нового покоління бренду Honma Tokyo,  який вже не містив формальдегіду, не мав сильного різкого запаху та мити волосся після якого можна вже через 30-40 хвилин. Наразі препарат саме цього бренду є головним у моїй роботі. Дуже багато тренінгів та майстер класів маю вже за спиною, а також великий практичний досвід роботи з клієнтами. Досить побачити волосся клієнта, як одразу розумію, який саме препарат і процедуру потрібно робити.

Процедури :   Кератинове вирівнювання, батокс волосся, нанопластика, біксіпластика, фарбування волосся, нарощування волосся (холодна та гаряча техніки), стрижки.

Досвід :   15 років. 6 років роботи з кератином. Маю 12 дипломів з семінарів та майстер класів з кератинового вирівнювання волосся, два з яких мають міжнародне значення.

Ексклюзивність:  Кожна дівчина є індивідуальною, кожне волосся також має свої індивідуальні властивості.  Перед початком роботи з клієнтом я ще раз перевіряю та впевнююсь у правильності підібраного препарату та процедури для певної структури волосся.  Вислуховую побажання клієнта саме до того, яким вона хоче бачити в результаті своє волосся. Буває, що дівчина хоче кератинове вирівнювання, та саме до її типу волосся кращий результат дасть біксіпластика або ботоксування волосся. Таким чином, завдяки індивідуальному підходу до кожного, можна досягати найкращих результатів в роботі.

Для чого потрібен:   Перш за все, на що я звернула увагу за стільки років практичної роботи з клієнтами, що у моїх дівчат волосся стало не тільки живим, блискучим, слухняним, легким до вкладання і вирівнювання, воно перестало бути ламким та посіченим. Саме ці всі процедури попереджають ламкість (через яку як правило втрачається довжина і волосся наче перестає рости) та посіченість, сухість та пухнастість. Отже, не тільки бажання прибрати завитки та хвилю може привести клієнта до мене зробити процедуру, а й рішення по догляду.

Стійкість:   Взагалі, усі і всюди говорять про 5-6-9 місяців, але однозначно сказати для всіх, скільки прослужить та чи інша процедура, дуже складно. Якщо бути відвертим та правдивим з клієнтом, все залежить, по-перше, від обраної процедури (ботокс  біксіпластика мають трохи менший строк дії), по-друге, від ступені пошкодженності волосся. Якщо жінка взагалі ніколи не робила подібні процедури та має дуже сухе, пористе, вразливе волосся, я б рекомендувала для стійкого результату краще місяць-два підлікувати та насичити волосся, а потім вже виконувати процедуру кератинування. Та якщо є бажання отримати «все й одразу», потрібно бути готовим, що через декілька місяців для закріплення результату, процедуру потрібно буде повторити, хоча, знову ж таки, все індивідуально. В 80% наших клієнтів  кератин носять до 7-9 місяців, ботокс повторюють через  4-5 міс.

Запис:  Іноді можна і за день-два записатись. Перед святами краще заздалегідь: тиждень- два

Підготовка:   Фарбування краще проводити за тиждень-два перед процедурою, можна і в день процедури, але кератин і  нанопластика можуть висвітлити тон волосся на 1-2 рівні. Ботокс має тонуючий єфект та прибере зайвий відтінок. Після процедури для тривалого ефекту потрібно користуватися безсульфатним шампунем, маскою та термозахисними препаратами, на кінці -зволожуюче масло. Професійна косметика гарантує тривалий ефект.

Тривалість  від 1,5-3 годин. Вартість від 600 до 2800 грн, в залежності від довжини, густоти та пористості волосся.

Цікаве  В нашому салоні є усі послуги для жінок, які люблять доглядати за собою. Від нарощування та догляду за волоссям, до косметологічних послуг і послуг майстрів Nail art. Якщо клієнт поспішає, ми працюємо в 4-6 рук. Тобто одразу усі замовлені процедури вам може виконувати одночасно 2-3 майстра. Ви можете робити манікюр, паралельно вас можуть  фарбувати, нарощувати волосся, робити кератин 2-3 майстра.  Особливо це підходить для business woman та мамусь із дітками.


Royal Beauty House,  Вінниця, вул.. Келецька, 98 | 093 022 8185
 працюємо щоденно з 8-30 до 20-00.

Фото надані Royal Beauty House