– Чим ти займаєшся/як давно
Я стиліст і персональний шопер. Якщо сказати іншими словами – допомагаю людям знайти свій стиль, виразити їх індивідуальність за допомогою одягу і, власне, знайти цей одяг у магазинах.
Стилістика стала моєю основною діяльністю близько півроку тому. Раніше це було у вигляді хоббі.
– Вартість послуг
Розбір гардеробу – 2000грн. Шопінг-супровід – 200грн./год. Курс «Особистий стиль» – 2000грн.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001765647367

– Де ти навчалась
Якщо говорити про освіту у стилістичній сфері – то це курс «Personal styling and blogging» у Kiev Fashion Institute і онлайн-курс про імідж від Юлії Горні. І ще добра 10ка різних майстер-класів і воркшопів.
– Яку задачу ти вирішуєш для жінок?
Голосно сказано, але одразу декілька  – Допомагаю виразити себе через зовнішність. – Економлю час, який можна провести з сім’єю/друзями/улюбленою книгою. – Економлю кошти. – А…. ще позбавляю чоловіків від нестерпних походів по магазинах і питань «як я тобі у цій сукні?».

– Розкажи, як відбувається шопінг з тобою
В ідеалі це шопінг після розбору гардеробу, коли ми з клієнтом складаємо список покупок і я уже знаю запит.
Якщо ж ні (а так буває часто), ми домовляємось про день шопінгу заздалегідь. Клієнт одразу говорить мені що будемо купувати (у вигляді списку), з якого приводу (на якийсь захід або ж на кожен день) і оголошує бюджет.
Я прошу клієнта скинути свої фото у повний зріст в облягаючому одязі чи купальнику, заміри у сантиметрах і фото обличчя без косметики. Це потрібно, аби з’ясувати тип фігури, розмір і кольоротип. А також декілька фото з образами, які до вподоби клієнту, щоб зрозуміти вектор нашого руху.
В день шопінгу ми відвідуємо лише ті магазини, в яких я знайшла підходящі речі заздалегідь (зазвичай роблю самостійно обхід по «точках» за день-два до назначеної дати).
Люблю пити каву з клієнтами і жартувати – так процес проходить більш приємно і душевно, як на мене.

– Про тебе: як любиш одягатись ти, кого зі стилістів читаєш, де одягаєшся сама?
Я люблю одягатись зручно, стильно і з краплею «чоловічого характеру». Рюші і височенні каблуки – це не про мене, про мене – кеди, жакет і якийсь «особливий» аксесуар… той, що може нагадати або і розказати «історію з мого життя».
Із стилістів читаю багато і різних, аби не стати схожою на когось і мати доступ до різних поглядів. Ті, що близькі мені по духу – Джейн Дамас, Катерина Гуссе, Маргарита Мурадова, Наталя Гольденберг.
Мій гардероб – ще та «збірка». Там є речі, які пошиті для мене і за моїм дизайном. Є і мас-маркет, і навіть речі з second hand-ів. Тому виділити один магазин чи бренд не можу.

– Улюблений парфум, колір лаку, взуття
Парфум – Coco Mademoiselle. Лак – 100500 відтінків ньюдового. Взуття – лофери і кеди.
– Яка цитата про стиль/вигляд тобі подобається?
Мені дуже близькі слова Ральфа Лорена: «Мода – это не о лейблах. И не о брендах. Это о чем-то еще, что происходит внутри нас».
– Розкажи про якийсь свій факап і як подолала
Мій факап – це вибір професії. Обирала таку, щоб «для життя» і роботу можна було знайти…і бла-бла-бла. Я закінчила ВНТУ по спеціальності «Менеджмент» і працювала за освітою більше 6ти років. Але, мені постійно не вистачало відчуття прекрасного і можливості креативити. Тому паралельно з роботою закінчила пристойну кількість курсів (по стилістиці в тому числі). «Як подолала?» – думаю тут все логічно/зрозуміло – звільнилась і почала займатись тим, що приносить задоволення – стилем і шопінгом.

– Що найперше жінка має викинути зі своєї шафи і що не має взагалі купувати?
Речі не по розміру. На випадок якщо схудне, або навпаки набере вагу. Потрібно любити і одягати себе тут і зараз, а не «коли» і «якщо».
– Побажання жінкам по створенню власного стилю
Дуже часто ми надихаємось зовнішнім виглядом якоїсь зірки/моделі/блогера чи може нашої подруги. І купуємо речі, як у неї… з розрахунком відчути себе такою ж красивою/щасливою/успішною. Але не отримуємо бажаного і в тих образах почуваємось не комфортно.
Тому моє побажання буде наступним: Носіть те, що відповідає вашим внутрішнім відчуттям, що дає можливість виразити і показати себе! Гармонія між тим, що всередині і зовні – ось основна «фішка» особистого стилю. Будьте справжніми і не бійтесь експериментів!

Фото надані Анною Слободянюк.