Ти могла виїхати будь-де, але залишилась в Вінниці. Чому?

Перший період часу я провела к сільській місцевості, але в Україні. Оскільки на даний час проживаю к багатоповерхівці. І це було дещо страшно.

У цей період у мене був нескінченний потік думок. Я роздумувала , виписувала, зважувала. Я маю професію тренера міжнародної академїї, можу працювати будь де, а зовсім не хотілось виїзжати. І я розуміла, що, можливо, для когось це і дивно, але часто подорожуючи, я звісно, мала список країн, які хотіла б відвідати. І тих, де б хотіла трохи затриматись. Я мала кілька запрошень на роботу у інші країни, ще у мирний час.

Але знаходитись за кордоном і знати, що вдома не спокійно, я не мала бажання.

Прийшла до висновку, що відвідувати інші країни, особисто для мене крутіше – коли є куди повертатись і знати, що вдома все ок. Хоча звісно, ситуація могла відчуватись інакше, якби я проживала у інших регіонах.

Що ти робиш в період війни?

Та волонтерська діяльність стала уже буденністю для більшості Українців (хоча я не прихильник це афішувати, але відчуваю своїм обов‘язком зараз робити усе, що залежить від мене, там де я можу бути корисною.)
Опинившись у непростій ситуації зі своєю діяльністю (моїй студї INDBEAUTY довелося звільнити попереднє приміщення саме у активний період воєнних подій) оголюються цінності, ведеться відвертий діалог з собою. Звісно, були різні думки і варіанти, навіть найписимістичніші, але я вибрала той, який збереже робочі місця, мою команду.

Нам же треба допомагати там, де ми можемо бути.

І жодного разу не пожалкувала, за своє рішення. А ще, займаючись улюбленою справою, мій психологічний стан значно покращився. Особливо, коли я бачу, як ми створюємо красу, тим, хто за неї вдячний у цей час і тим, кому вона зараз так потрібна❤️

Турапіна Анна,
власниця студїї INDBEAUTY, тренер міжнародної академії з перманентного макіяжу
💙💛

https://www.facebook.com/anna.turapina.58