Психолог, енерготерапевт, консультант в методі “Позитивна психотерапія Н.Пезешкіана”
+38096-33-22-711

ДЛЯ ЧОГО
Консультую, супроводжую, проводжу разову та довготривалу терапію для жінок та чоловіків у різних питаннях: сімейні конфлікти, відносини, розлучення, самотність, невпевненість у собі, страхи, пошук призначення, реалізація, питання сексуальності, жіночності, психосоматика… Головне моє завдання вбачаю в тому, щоб вивести людину до балансу тіла, розуму, душі, духу. Люблю називати себе духовним психологом, хоча офіційно не існує такої спеціалізаціїї. Але для мене душа і її процеси – першочергові.
Також по запиту та при потребі в індивідуальних випадках проводжу сесії енерготерапії для жінок, чоловіків, діток – біоенергетичний масаж, звуковий масаж, та очищення тонких польових структур людини методом виливки воском (робота з кармічними і родовими програмами, блоками, очищення від негативного стороннього впливу, очищення від прив’язок, сутностей, гармонізація та вирівнювання роботи енергетичних центрів – чакр, та відновлення енергетичної цілісності).

ДЛЯ КОГО
Працюю вживу та онлайн, час від часу організовую та проводжу тематичні розвиваючі семінари, ретритити, поїздки по містах Сили для невеликих жіночих або змішаних груп.

Розширений опис моєї діяльності:
https://www.facebook.com/yulia.tsyomyk/posts/2834135913312781
Мої публікації під хештегом псевдоніму: #UmaTara
Фейсбук: https://www.facebook.com/yulia.tsyomyk
Інстаграм: https://www.instagram.com/yuliia_tsomyk_uma_tara/
Моя сторінка “Женское счастье” – платформа для жінок LUNA: https://www.facebook.com/luna.womanplatform/